Neuveríte, ktorá módna ikona sa objavila v krátkom filme pre známu značku

foto: unsplash

Poľská módna značka RESERVED, ktorú milujú milióny žien po celom svete, sa môže pýšiť kampaňami s veľkými menami módy. Ku Kate Moss, Cindy Crawford, Adwoae Aboah a Irine Shayk sa pridáva druhá najmladšia členka klanu Kardashian-Jenner. 

Kráľovná sociálnych sietí a topmodelka Kendall Jenner sa stala tvárou kampane RESERVED pre jeseň a zimu 2019/2020 s príznačným názvom Ciao Kendall.

Foto: Reserved 

Kendall nie je typická Kardashianka či Jennerka. Na rozdiel od svojich sestier pôsobí veľmi prirodzene a jej postava je typicky modelkovská. Aj keď nemožno poprieť, že byť jednou z Kardashianiek dalo Kendall dobrý začiatok a aktuálnych 116 miliónov sledovateľov na jej oficiálnom Instagram účte to len potvrdzuje, vydala sa vlastnou cestou a stala sa tak fenoménom pop kultúry našej doby. Aj pre jej univerzálnosť, charizmu a výnimočnú krásu si ju vybrala značka RESERVED ako hlavnú tvár svojej kampane.

Foto: Reserved

Kampaň RESERVED inšpirovaná nádherným Talianskom

Nosným prvkom celej kampane je video režírované Gordonom von Steiner, ktoré nás presunie do barokovej talianskej vily, kde Kendall sníva a hrá rôzne ženské postavy z najznámejších talianskych filmov. Tu sa prejavuje aj jej veľká univerzálnosť, ktorá z nej urobila hviezdu modelingu. Kendall tancuje, zvádza a flirtuje s kamerou ako najväčšia filmová hviezda.

Chvíľu je aristokratkou zo starých filmov, bláznivým retro dievčaťom zaľúbeným do tanca, mladou rebelkou z 90. rokov či sirénou plávajúcou vo veľkom akváriu v záhrade. Kendall má v kampani veľa tvárí – niekedy pripomína Sophiu Loren v Manželstve po taliansky, inokedy dievčenskú Natalie Portman vo filme Léon. Inšpiráciou na tieto zmeny sú pre ňu kolekcie RESERVED na jeseň a zimu.

Video si pozrite tu:

Prečo je ikona?

Vo svojich 23 rokoch má za sebou už deväťročnú kariéru v módnom priemysle. Hviezdila v najsledovanejších kampaniach luxusných značiek ako Marc Jacobs, Balmain, Miu MiuLongchamp alebo Altuzarra a na budovaní svojej kariéry skutočne maká.

Kendall získala svoju prvú titulku v časopise Paper, kde sa objavila aj so svojou sestrou Kylie Jenner. Neskôr sa stala tvárou Teen Vogue, no a dnes, po takmer dekáde v módnom priemysle, je náročné spočítať všetky obálky časopisov, kde sa objavila. Výrazným míľnikom je cover story francúzskeho vydania Vogue od Davida Simsa, ktorou sa oslavujú 95. narodeniny časopisu. Takúto pozvánku dostali okrem Kendall, len legendy ako Christy Tirlington, Kate Moss či Gisele Bündchen.

Foto: Reserved

“Kendall Jenner mení tvár módy,” hovorí nápis pod fotografiou na obálke časopisu Dazed, kde sa rozpráva o revolúcii sociálnych médií v módnom priemysle a kde je Kendall symbolom tejto transformácie.

Foto: Reserved

V kampani Calvin Klein bola dievčaťom od vedľa, na obálke japonského Vogue zas manga bojovníčkou a talianske vydanie Vogue ukázalo jej krásu v retro podobe. Stala sa anjelikom Victoria’s Secret, no zároveň ju uznával samotný Karl Lagerfeld, ktorý v rozhovoroch úprimne priznal, že pri výbere Kendall do svojich show nevedel o ohromujúcej popularite, ktorú získala tým, že bola súčasťou relácie Keeping up with the Kardashians. Jednoducho ho očarila jej krása a osobnosť. Týmto spôsobom návrhár odobral hlas odporcom, ktorí tvrdili, že americká hviezda získava lukratívne ponuky len pre svoje celebritné meno.

Foto: Reserved

Kampaň RESERVED si môžete pozrieť TU.

V spolupráci s RESERVED
0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: