Neuveríte, v kom našiel Brad Pitt spriaznenú dušu! Už ju dokonca predstavil aj svojim deťom, no Angeline sa to vôbec nepáči

KatkaR Ešte viac

Od rozpadu celebritného páru, ktorý takmer pre celý svet symbolizoval akýsi ideál, sa toho udialo naozaj veľa. Najskôr sa síce hovorilo o ich opätovnom zblížení a obnovení nalomených vzťahov, no potom vyšlo najavo, že manželstvo Brada Pitta a Angeliny Jolie bolo všelijaké, len nie šťastné a harmonické. 

Po tom, čo museli Brad s Angelinou niekoľko mesiacov riešiť starostlivosť o deti, sa v ich okolí začalo šepkať aj o nových potenciálnych známostiach, ktoré by mohli vystriedať miesto po boku známych hviezd.

https://www.instagram.com/p/Bei5s52Hbcw/?tagged=brangelina

https://www.instagram.com/p/BbwQKtIlnjw/?taken-by=brangelinanews

V decembri minulého roku jeden z hercových priateľov prezradil, že Brad veľmi ľutuje svoj rozvod s krásnou Jennifer Aniston: “Uvedomil si, že keď opustil Jennifer kvôli Angeline, urobil najväčšiu chybu vo svojom živote.“ 

https://www.instagram.com/p/BefyhmngFts/?taken-by=brenniferlove

https://www.instagram.com/p/Bc3JukQHA1B/?taken-by=brenniferlove

Jennifer s Bradom sa v poslednej dobe stretávajú a ich priateľstvo postúpilo na ďalšiu úroveň, keď sa Pitt rozhodol predstaviť svoju bývalú manželku a v súčasnosti i novú priateľku svojim deťom. Urobil tak, keď mu Aniston prišla vrátiť požičanú knihu.

Podľa inormácií z okolia hercov sa táto situácia ani trochu nepozdáva Angeline, ktorá sa nikdy netajila tým, že komunikácia jej manžela s bývalou partnerkou Aniston jej jednoducho nie je po chuti. Fakt, že sa Jennifer dostáva aj do priazne ich spoločných detí, ju preto rozčúlil ešte viac.

https://www.instagram.com/p/BbZFs-anE5X/?taken-by=brenniferlove

View this post on Instagram

Брэд Питт познакомил бывшую жену Дженнифер Энистон с детьми от брака с Анджелиной Джоли 🤔По сообщению инсайдеров, знакомство произошло совершенно случайно, бывшие возлюбленные недавно стали налаживать отношения. Стоит заметить, что Джоли, с которой Питт находится в процессе развода, категорически против общения актёра с Энистон. Брэд Питт и Дженнифер Энистон были женаты с 2000 по 2005 год, причиной расставания стал роман актёра с Джоли. Звезды поженились в 2014, но объявили о разводе в 2016 году. #jenniferaniston #bradpitt

A post shared by COSMOPOLITAN Russia (@cosmopolitan_russia) on

V súčasnosti možno vzťah Brada a Jennifer špecifikovať ako veľmi silné priateľstvo. Aniston je totiž už 2 roky vydatá za herca Justina Therouxa a ich manželstvo sa zdá byť šťastné.

View this post on Instagram

🏹…❤️✌️

A post shared by @ justintheroux on

Čo myslíte, ako sa ďalej vyvinie vzťah Brada a Jennifer? Veríte tomu, že stará láska nehrdzavie? Prípadne dávate šancu skôr obnoveniu “Brangeliny“?

Pozri aj: Ako pestovať paradajky na parapete: Podrobný návod a dôležité triky! Podarilo sa mi vypestovať najsladšie a najšťavnatejšie paradajky aké som kedy ochutnala

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), ofigenno.com

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: