Neuveriteľný príbeh chlapca, ktorý pre záchranu svojho psíka urobil krásnu vec. Predal to najcennejšie, čo mal

Foto: unsplash

Láska je naozaj obrovská vec a kvôli nej sme schopní podstúpiť čokoľvek. Láska detí je však tá najmocnejšia na svete.

Príbeh, o ktorom informoval portál Bored Panda chytí za srdce každého, kto si ho prečíta. Pre dieťa nie je nič dôležitejšie ako jeho domáci miláčik. Dokazuje to aj 8-ročný Bryson Kliemann, ktorý sa pre záchranu toho svojho bol ochotný zbaviť aj veci, ktorú úplne zbožňoval. Svoju zbierku Pokémon kariet, ktoré pre neho mali neuveriteľnú hodnotu.

Pre záchranu urobil všetko

4-mesačné šteniatko Bruce, ktorý bol jeho najlepším priateľom, zrazu ochorel. Nemal energiu a bol letargický, odmietal jesť. Rodina si hneď všimla, že niečo nie je v poriadku, preto ho zobrali k veterinárovi. Keď im však povedal, že liečba bude stáť 700 dolárov, uvedomili si, že si to nebudú môcť dovoliť. Bryson však svojho kamaráta nechcel sklamať, preto začal rozpredávať zberateľské karty Pokémon, aby získal peniaze. Prvý deň zarobil 65 dolárov, no jeho matka Kimberly založila stránku, kde mohli ľudia prispievať.

Čoskoro začali ľudia posielať peniaze, no Bryson aj na predaji kartičiek zarobil 400 dolárov. Výška zbierky nakoniec dosiahla 15-tisíc dolárov a Bruce mohol podstúpiť potrebnú liečbu. Peniaze, ktoré neminuli na liečbu Brucea, daroval Bryson na ošetrenie ďalších psíkov, ktorí to budú potrebovať.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: