Nevedia si zahryznúť do jazyka! 3 znamenia zverokruhu, ktoré vám vždy povedia pravdu, aj keď je krutá

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Pre jednotlivé znamenia zverokruhu sú typické určité vlastnosti. Teda aspoň tak si to mnohí ľudia predstavujú. Hoci to nie je vždy zárukou toho, že taký ten človek aj naozaj bude, je príjemné si zistiť aspoň niečo o povahe.

Niektoré znamenia sú jednoducho predurčené k tomu, aby rozprávali pravdu bez nejakých úskokov. Viete, ktoré to sú? Patríte medzi ne aj vy? Asi je potrebné pripomenúť, že nie vždy je temperament spájaný s pravdovravnosťou. Občas je to kruté a niekedy skôr drzé či nevhodné. Preto si dajte pozor na spôsob, akým pravdu hovoríte, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam.

Foto: pixabay

Baran

Temperamentný baran je zárukou krutej pravdy, ktorá sa mnohým ľuďom nemusí páčiť. Úprimnosť je pre neho základ a keďže je ku všetkým taký on, očakáva to aj od druhých ľudí. Avšak, nie vždy sa jeho správanie stretne s pochopením. Vždy sa bude biť za svoju vlastnú pravdu a je mu jedno či tým niekomu ublíži. Práve preto by ste si mali dať pred ním pozor na to, čo hovoríte. Väčšinou už hneď vie či to, čo hovoríte, je pravda, alebo klamstvo a keď mu klamete do očí, len ťažko si získate jeho dôveru naspäť.

Foto: pixabay

Lev

Sebavedomý a vždy sám sebou istý. Aj taký je lev. Ten sa nepotrebuje skrývať za nejaký obraz o sebe, pretože je sám so sebou spokojný a presvedčený o tom, že vždy koná dobre. Preto má medzi ľuďmi množstvo takých, ktorí ho nemajú radi. Okrem toho, keď niekoho nemá rád on, zvyčajne mu to dá aj patrične pocítiť, a to teda nie je niečo, čo sa ľuďom páči. Keď sa však dostaneš ku nemu a si mu dobrým spoločníkom, bude ťa obraňovať za každú cenu. Lev nezakrýva svoje emócie a vždy hovorí to, čo si naozaj myslí. Nie je šanca, aby ste mali pocit, že hovorí niečo iné a robí niečo ďalšie.

Foto: pixabay

Strelec

Strelec si nikdy neláme hlavu nad tým, aký dopad budú mať slová, ktoré povie. Má proste potrebu vyjadriť všetko presne tak, ako to cíti. Medzi ľuďmi sú veľmi často obľúbení a aj keď niekomu príde, že sú až arogantne úprimní, oni si z toho ťažkú hlavu nerobia. Ich spôsob komunikácie je špecifický a musíte si naň zvyknúť, no ešte stále to nie je nič, nad čím by príliš premýšľal. Keď sa na neho kvôli jeho reakciám niekto urazí, nerobí si z toho ťažkú hlavu, pretože väčšinou čaká veľa ďalších ľudí, ktorí len čakajú na to, kedy sa stanú jeho priateľmi.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: