Neverila tomu, čo jej lekár povedal. Laura porodila dvojičky, ktoré zachránila len vďaka dobrej rade od ostatných žien

Kristína Hagarová Ja žena

Foto: unsplash

Mamička troch detí zverejnila príspevok na Facebooku, aby zdelila svoju situáciu ďalším rodičom. Podľa portálu The Sun písala do skupiny rodičov po tom, čo odmietla uveriť slovám lekára.

Lekár jej povedal, že sa pomočila

Mamička troch detí sa poradila s rodičmi po tom, čo neverila tomu, keď jej doktor v nemocnici povedal, že sa pomočila. Mnohí jej písali, aby sa snažila len oddychovať a ležať, no našli sa aj taký, čo jej opísali celú situáciu, ktorá podľa nich nastala a tvrdili jej, aby sa vrátila do nemocnice a odmietla uveriť tomu, čo povedal doktor. Po troch týždňoch jej bola diagnostikovaná predčasná prasklina membrán, teda stav, ktorý mohol viesť k infekcii a smrti jej detí.

Keby si nedala poradiť, malo by to katastrofálne následky

Laura na šesť týždňov odišla z práce a v 30-tom týždni porodila dvojčatá Cara a Evie. “Keby som nezdieľala svoje obavy do skupiny, nikdy by som sa o ničom taktom nedozvedela a moje dievčatá som mohla stratiť. Moje prvé tehotenstvo bolo v poriadku, takže som netušila, že to môže byť horšie,” povedala.

Ženy jej poradili najlepšie, ako len vedeli

Lekár tvrdil, že je úplne normálne, že sa v tehotenstve občas pomočí, no ženy na internete jednoznačne radili lieky a odpočinok, plus pitie veľa tekutín. O tri týždne na to potvrdili, že jej praskla voda a dievčatá sa narodili. Našťastie sú zdravé a šťastné, no Laura tvrdí, že keby jej neporadili ženy na internete, aby si zobrala dovolenku a zostala doma, pochybuje, že by ich zachránili.

Laura mala obrovské šťastie

Spolu s jej partnerom Richom a trojročným synom Maxom sa z malých bojovníčok veľmi tešia. Laura je vďačná za rady ostatných matiek, ale aj za pôrodné sestry a personál v nemocnici, ktorý im v ťažkých chvíľach veľmi pomohol. Dievčatá nabrali na sile a vážia dvojnásobok toho, čo vážili potom, čo sa narodili. Práve preto si po veľkom boji mohli zobrať svoje dcérky domov. Laura teraz ženám na fóre ďakuje.

Čo si myslíte o správaní lekárov a o radách na internete? Nie vždy bývajú účelové, ale napriek tomu občas vedia pomôcť oveľa viac, ako by sme kedykoľvek čakali, nemyslíte si to?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: