Neverte im ani nos medzi očami. Tieto 4 znamenia vám budú klamať takmer vo všetkom

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Niektorí ľudia sú jednoducho chronickí klamári. V mnohých ohľadoch to závisí od povahy človeka a aj od toho, ako bol vychovaný. Niekedy však ide aj o znamenia zverokruhu.

Asi by ste nečakali, že vás niekto bude klamať len na základe znamenia zverokruhu, no opak je pravdou. Niektoré znamenia majú jednoducho už vo svojej podstate problémy s úprimnosťou a práve preto by ste si mali dávať pozor na to, čo povedia. Majú tendenciu presvedčiť o svojej pravde aj samých seba. Nemusí to byť vždy pravidlom, ale je jasné, že tieto znamenia ku klamstvám predsa len trošku inklinujú.

Vodnár

Vodnári len veľmi neradi vyvolávajú konflikt. Preto sa väčšinou snažia pravdu zatajiť a urobia všetko preto, aby vás nič nevyrušilo z vašej pokojnej zóny. Robia to však väčšinou sami pre seba a pravdu vám nepovedia preto, aby mali oni sami pokoj. Dajte si pozor na to, čo vám hovoria a akým spôsobom vám to hovoria. Väčšinou chcú len pred vami vyzerať vždy dobre a práve preto sa rozhodnú, že klamstvo je lepšia voľba.

Foto: unsplash

Kozorožec

Kozorožci sú priam notorickí klamári a neverili by ste, čo všetko si dokážu vymyslieť len preto, aby sa cítili lepšie a aby niekoho ubezpečili, že je všetko v poriadku. Súvisí to však aj s tým, že v sebe často dusia pocity a nechcú druhým ľuďom ukázať, ako sa v skutočnosti cítia. Veľmi dobre si preto rozmyslia, komu povedia skutočnú pravdu a väčšinou je za tým nejaký skrytý význam. Preto, keď vám žena v znamení kozorožca povie, že jej nič nie je, na sto percent sa niečo v jej živote deje.

Foto: unsplash

Ryby

Ryby sú nielen veľmi dôverčivé a naivné, ale aj poriadne neúprimné. Nielen voči druhým ľuďom, ale predovšetkým sami k sebe. Všetky výmysly a klamstvá považujú za pravdu a neboja sa posúvať takéto myšlienky ďalej. Niekedy ani nevedia, že vlastne klamú, a to už predstavuje naozaj obrovský problém. Napriek tomu vedia byť veľmi citlivé, keď ich niekto z klamania obviní.

Foto: unsplash

Blíženci

Blíženci sú dokonalí klamári, pretože v sebe majú aj dar presviedčania. Opäť patria k osobnostiam, ktoré väčšinou klamú podľa toho, ako im to vyhovuje. Ich neúprimnosť im však nikto nemôže mať za zlé. Prečo? Sú to dve rôzne osobnosti, ktoré sa skoro nikdy nezhodnú a nie vždy im ich správanie dovoľuje správať sa rovnako v rovnakých situáciách. Ich klamstvá sa preto dajú brať s rezervou.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: