Nevesta na vozíku prekvapila svojho ženícha, ten neudržal slzy. K oltáru dokráčala sama, reakcia, ktorá dojme každého

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (chelsiehill)

Nie každý má rád prekvapenia a mnohí ľudia sú zásadne proti nim, pretože majú problém hlavne s tým, že nevedia, ako by mali reagovať. 

To je aj prípad Jaya, o ktorom jeho manželka Chelsie povedala, že neznáša prekvapenia. Ako uvádza portál Insider, to jej však nezabránilo v tom, aby jedno obrovské naplánovala práve na ich svadobný deň. 29-ročná Chelsie je na invalidnom vozíku, no rozhodla sa, že vo svoj veľký deň prejde uličkou po svojich nohách. Má viac ako 168-tisíc sledovateľov na Instagrame a podporuje ľudí na vozíku po celom svete.

@ashajpgshe said she dreamed of the day she’d look her husband in the eye on their wedding day, and she did that 🥺♬ In This Shirt – The Irrepressibles

Splnila si sen

Pre portál povedala, že vždy snívala o tom, že sa prejde uličkou vo svadobný deň. “Nie je nič zlé na tom, keď to prejdete na vozíčku. Ale keď som vyrastala, vždy som si predstavovala, že sa prejdem uličkou. Chcela som to len cítiť. Chcela som sa postaviť k nemu a hľadieť mu do očí. Bolo to pre mňa osobne niečo veľmi dôležité,” povedala. Ženíchovi o svojom zámere nič neprezradila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chelsie Hill (@chelsiehill)

Prekvapenia sa nekončili

Použila výstuhy na nohy a tiež chodítko, jej svadobné šaty mali odnímateľnú sukňu, aby sa jej ľahšie prechádzalo zo státia do sedu a naopak. Podľa jej slov Jayovi padla sánka, keď ju videl a hneď na to začal plakať. “Bol v šoku, že kráčam, pretože vôbec nič netušil,” povedala. tento krásny moment majú aj zachytený na videu. “Po mojej nehode som si nebola istá, či niekedy nájdem niekooho, kto ma bude naozaj milovať. Prijal si ma naplno, vážil si si ma a zbožňoval všetky moje časti. Pre túto chvíľu som dnes chcela urobiť niečo, o čom som vždy snívala. Postaviť sa a hľadieť si z očí do očí, keď si sľubujeme spoločný život,” povedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chelsie Hill (@chelsiehill)

Prekvapenie sa však ešte nekončilo. Do svojho veľkého dňa zakomponovala aj tanec, s ktorým jej pomáhali ďalší profesionálni tanečníci.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: