Nevidiaca Ružena otvorila ústa a predviedla dokonalé vystúpenie. Diana Mórová neváhala a posunula ju priamo do finále

Lucia Horáková Ešte viac

V sobotu odvysielala televízia JOJ ďalšie kolo talentovej súťaže Česko Slovensko má talent, v ktorom sme boli svedkami opäť skvelých vystúpení. Jedna súťažiaca však dokázala, že i keď jej život niečo zobral, na inom jej to vrátil.

Pred porotu sa postavila nenápadná Ružana Kováčová, ktorá hneď na prvý pohľad pôsobila skromne a všetkých si získala svojím srdečným úsmevom. To ešte nikto ani len netušil, čo ich čaká, keď otvorí ústa a začne spievať.

Ruženka sa musí v živote popasovať s očným glaukómom, kvôli ktorému je schopná rozoznávať maximálne veľké obrysy a svetlo, no i napriek svojmu veľkému hendikepu sa o seba stará sama. Ako však pred kamerami povedala, veľmi by chcela nejakým spôsobom pomáhať iným, čo porotu, ale aj divákov takmer dojalo k slznám.

A to, že je nevidiaca Ruženka skutočne božskou osobou, dokázala v momente, keď z jej úst vyšli prvé tóny a s maximálnym sústredením sa pustila do zaspievania nádhernej árie, ktorú zvládla ako profesionálka. Diana Mórová neváhala a plná dojatia stlačila zlatý bzučiak, ktorý ju tak posunul priamo do veľkého finále.

Pozrite si jej úžasné vystúpenie ešte raz.

Lucy, joj.sk

0
Komentovať (0)