Nevie, koľko dní života má pred sebou. Mladá žena si zobrala lásku svojho života, muža s nádorom na mozgu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Keď ide o lásku, všetko je možné. Nech je to akokoľvek ťažké, dvaja ľudia urobia pre seba naozaj čokoľvek. Dôkazom je aj príbeh dvoch mladých ľudí, ktorých šťastie sa však mohlo každú chvíľu skončiť. 

Príbeh, o ktorom informoval portál Metro, vás určite rozcíti. Mylesovi Harrisonovi diagnostikovali nádor na mozgu, keď mal 18 rokov. Keď sa jeho stav zhoršil a lekári povedali, že už nemôžu pre jeho záchranu nič urobiť, rozhodol sa, že si konečne za ženu zoberie lásku svojho života, 29-ročnú Liz. Párik sa rozhodol pre svadobnú hostinu na Castle Hill vo Filleighu v Devone a celý obrad im zariadila rodina, priatelia a aj miestne podniky.

Všetko zorganizoval jeden človek

Veľký deň naplánovala svadobná organizátorka Louise Hedges. Miesto konania, auto, fotograf, svadobná torta, hudba a aj svadobná cesta im boli poskytnuté zadarmo. Keď sa Myles dozvedel, aký je jeho stav, podnietilo ho to, aby sa svojej priateľky opýtal či si ho zoberie za muža. Stalo sa tak v hospici, v North Devon Hospice v Barnstaple.

Nemali žiadne plány

„Sme v bode, kedy sa už nedá urobiť vôbec nič. Vždy som sa chcel oženiť s Liz, od tej doby, čo sme spolu začali chodiť som vedel, že je to ona. V hospici to bolo obrovské, tak som sa rozhodol, že to bude skvelé miesto. Tak som si kľakol a položil tú otázku Liz,“ povedal Myles pre portál Metro. V blízkosti boli hneď sestričky, ktoré prišli ku nim so šampanským, kvetmi a jahodami a na balkóne usporiadali fotenie a oslavu. Párik nemal ohľadom svojej svadby žiadne veľké plány, keďže Myles pokračoval v liečbe.

Dokonalý svadobný deň

Prišla však Louise Hedges, aby poskytla páru tú najlepšiu svadbu, akú mohla, a to úplne zadarmo. Zorganizovala všetko do dvoch týždňov a pár to oficiálne potvrdil 11. augusta. Súčasťou špeciálneho dňa bolo aj návšteva kaderníctva, make-up, nádherná fotografie a video, dokonalá svadobná torta, svadobné raňajky a večere formou bufetu, zmrzlina pre hostí, preprava na miesto konania, fotostena, tanečný parket a DJ, taktiež nápoje a svadobná cesta v Lane Barton Dream Cottage v Devone.

Cítia vďaku

„Nechápem, ako to dokázali všetko vyriešiť a spraviť v takom krátkom čase. Sú to úžasní, úžasní ľudia. Nemôžeme uveriť tomu, čo urobili a ako veľmi zlepšili naše životy,“ povedal Myles„Bol to deň snov, a to teda oveľa viac, ako sme očakávali. Je úžasné, že sa im to podarilo v takom krátkom čase a vo veľmi ťažkom období pre nás. Je to neuveriteľné a chcela by som všetkým veľmi poďakovať, hlavne Louise a všetkým v nemocnici North Devon,“ dodala Liz.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: