Nevyšli jej už piate zásnuby. 51-ročná Jennifer Lopez oznámila definitívny rozchod, dôvod vás prekvapí

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (tbdpupofficial)

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez potvrdili rozchod mesiac po tom, čo sa najprv šepkalo o tom, že sa rozišli. Najprv správu popierali, teraz oznámili, že ich zasnúbenie sa skončilo a zostávajú priateľmi.

Ako uvádza portál Unilad, podľa vyhlásení pre NBC pár prehlásil, že si uvedomili, že lepšie vychádzajú ako priatelia a tešia sa, že to tak zostane. “Budeme naďalej spolupracovať a navzájom sa podporovať v našom spoločnom podnikaní a projektoch. Prajem si navzájom a deťom to najlepšie.” 

Rozišli sa až teraz

Správu o rozchode priniesol portál Page Six už v marci, vtedy však správu popreli a neskôr ich videli na verejnosti, ako sa bozkávali. Podľa zdroja vtedy boli naozaj stále spolu a neboli rozídení. Narazili však na to, že museli začať premýšľať nad tým, čo robiť ďalej. Priznali, že musia na niektorých veciach popracovať, ale že urobia všetko preto, aby svoj vzťah zachránili.

Zostávajú priateľmi

Správy vtedy naznačovali, že príčinou rozchodu bol nevhodný vzťah Alexa s Madison LeCroy, ktorá sa objavuje v jednej z televíznych reality šou. Obaja však čokoľvek fyzické popreli. Nakoniec však práve tento vzťah viedol k tomu, že sa rozhodli pre rozchod. Pár bol spolu štyri roky a z toho boli dva roky zasnúbení. Predtým svadbu dvakrát preložili kvôli koronavírusu. Jennifer bola predtým zasnúbená štyrikrát, z toho trikrát vydatá.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: