Nezodpovednosť ľudí nemá hraníc. Žena s koronavírusom išla do salónu, lebo veľmi potrebovala manikúru

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: pikist

Služby zažívali v posledných mesiacoch naozaj ťažké obdobie. Trpeli zákazníčky, trpeli aj ženy, ktorým išlo o živobytie. Dalo to priestor mnohým ľuďom, ktorí chceli využiť naivitu a skľúčenosť ľudí.

V mnohom ohľade to prežívali hlavne ženy, ktoré pracovali v službách, ktoré dostali stopku medzi prvými. Čiže kaderníci, kozmetičky, ale aj nechtárky. Niektorí ľudia však vedia byť maximálne neohľaduplný, čo je aj prípad, o ktorom informoval portál Insider. Zákazníčka si prišla dať urobiť nechty napriek tomu, že bola pozitívne testovaná na koronavírus. Nedávno zverejnila jedna zo žien, ktoré prevádzkujú nechtový salón, správu od zákazníčky, ktorá pobúrila mnohých ľudí.

Foto: pixabay

Musela si dať urobiť nechty

“Cítim sa naozaj veľmi zle a nemala som prísť na naše stretnutie, ale zúfalo som potrebovala urobiť nechty,” napísala klientka. “Pred dvoma dňami som bola pozitívne testovaná na koronavírus, takže buďte, prosím, v karanténe,” napísala jej. Taylor uviedla, že žije vo Washingtone a že podľa pokynov ľudia, ktorí sa chystajú absolvovať takéto stretnutie, musia skontrolovať či nemajú príznaky koronavírusu. Táto klientka však už vtedy, keď išla ku nej, vedela, že vírus má.

pixabay

Pýtala sa jej to

“Ešte predtým, než ste sem prišli, som sa vás pýtala či ste boli vystavená vírusu,” napísala. Na to žena reagovala veľmi šokujúco. “Už som sa zúfalo chcela dostať z domu, bola som v karanténe dva dni. A veľmi som potrebovala urobiť nechty, veď ste to videli,” napísala. Taylor potom správu zdieľala na sociálnych sieťach, aby poukázala na nezodpovednosť ľudí. Jej príspevok sa stal virálnym a mnohí ľudia len krútili hlavou nad tým, čo všetko sú ľudia ochotní urobiť. Taylor povedala, že mali obe počas sedenia rúško, ale aj tak zostala na dva týždne v karanténe.

“Bolo to veľmi nepríjemné… je alarmujúce myslieť si, že existujú ľudia, ktorí neberú bezpečnosť iných ľudí vážne. Mojou prvou starosťou je bezpečnosť mojich klientov, rodinných príslušníkov a priateľov,” povedala.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: