Škaredé, dokonca nechutné, tučné alebo príliš chudé! 17 dievčat, ktoré verejnosť častovala nadávkami, no oni sa rozhodli dokázať opak

romi Krása

Žiaľ, v dnešnej dobe si až priveľmi dávame záležať na vzhľade. Akonáhle sa niekto odlišuje od bežného štandardu, musí čeliť posmeškom zo strany ostatných ľudí. Takíto ľudia potrebujú veľa sebalásky, aby sa dokázali odpútať od svojich komplexov a ukázať svoju krásu.

Prinášame vám 17 veľmi inšpiratívnych žien, ktoré aj napriek svojej “nedokonalosti” ukázali svetu, že sa milujú a majú sa radi také, aké sú. Dnes sú inšpiráciou pre tisíce ďalších ľudí.

Ilka Brühl

Ilka Brühl sa už narodila s rožtepom tváre. Ako malá musela absolvovať veľa operácií, aby jej tvár vyzerala aspoň tak ako dnes. Toto ochorenie ju však nezlomilo a naučila sa milovať samú seba. Myslí si, že tento svet je plný krásy a neexistujú na ňom škaredé veci. Jej príbeh nájdete aj na jej instagrame.

Sophia Hadjipanteli

View this post on Instagram

The internet loves a good profile pic

A post shared by Sophia Hadjipanteli ☠️🧿 (@sophiahadjipanteli) on

View this post on Instagram

Have such a good day today angels!

A post shared by Sophia Hadjipanteli ☠️🧿 (@sophiahadjipanteli) on

Pri pohľade na jej tvár vašu pozornosť hneď upúta výrazné zrastené obočie. Táto kráska pochádzajúca z Cypru sa stala úspešnou modelkou. Hovoria o nej, že sa jej podarilo prepísať štandardy krásy.

Swantje Paulina

Na rozdiel od iných žien sa táto slečna nesnaží svoje pehy schovávať, ale s hrdosťou ich ukazuje celému svetu. Pehy získala prirodzene a nikdy sa nesnažila ich odstrániť. Na svojom instagramovom účte má už viac ako 200 000 obdivovateľov jej krásy.

Dru Presta

View this post on Instagram

With this hair shoot, she wanted me to be natural. To be myself and have my fierceness show! @hairxdylspear, thank you for having an open mind. You never cared what I looked like, you took what I gave you and your seriously an AMAZING STYLIST! Thank you for teaching me about my own hair and embracing its natural state. ❤️ The debate of posting theses will be endless. I know I’m going to be getting a lot of shit for these…. BUT ITS TIME TO BECOME AWARE!! Cannabis has helped me so much with being here in Los Angeles. I have such bad stomach issues I can go days without eating and not feel a thing. I loved food but I could never keep it down. It helps me eat, keeps my digestion down and normal, and it helped calm my anxiety, and my depression. The views on cannabis is changing, it’s helping people and I’m still WORKING, I’m a FULL TIME student, and I’m graduating with my bachelors at the age of 22. It’s not harming me. It’s helping me build to who I am and I show you all of me, and not feel sick or nauseas doing it. Thank you @angelrod_films For being one of my favorite photographers and having an amazing vision!! We’re going far, and my team is with me. 🔥🌹❤️ Hair: @hairxdylspear Photos: @angelrod_films

A post shared by Dru Presta (@drupresta) on

Ako dieťaťu sa jej neustále vysmievali a uťahovali si z jej výšky. Aj napriek svoju nízkemu vzrastu, niečo vyše 100 cm, sa toto dievča nevzdalo svojho sna stať sa modelkou.

Mikayla Holmgren

Aj napriek Dawnovmu syndrómu sa jej ako prvej žene s týmto ochorením podarilo zvíťaziť v americkej súťaži krásy. Vyhrala titul Miss Minnesota.

EM

Hoci táto dievčina nezverejňuje svoje celé meno, na instagrame je inšpiráciou pre mnoho ľudí. Okrem fotiek rada zdieľa aj rôzne motivačné citáty.

Tabria Majors

Tabria sa stala jednou z najúspešnejších plus-size modeliek na svete. Nie je to len o jej vzhľade, ale o celkovom postoji k životu. Jej instagram je veľkou inšpiráciou nielen jej odvážnymi fotkami, ale aj jej citátmi a výrokmi.

Lotte Zuidema

Táto žena má natoľko neštandardný vzhľad, že jej bolo súdené stať sa hviezdnou modelkou. Fotografi ju milujú, pretože je neuveriteľne všestranná a pristane jej to kedykoľvek a kdekoľvek.

Aleece Wilson

View this post on Instagram

Garbage Gurl 🚮

A post shared by Aleece Wilson (@oddfreckles) on

Táto modelka si o sebe nikdy nemyslela, že je krásna. Bolo to preto, že nikdy nevidela podobné modely ako je ona sama. Až neskôr pochopila svoju výnimočnosť a prestala sa za ňu hanbiť.

Laura Lind

https://www.instagram.com/p/Bbwq_BVAdRQ/?taken-by=lauralind

Toto žieňa bolo objavené len prednedávnom modelingovou spoločnosťou. Jej kariéra je ešte len na začiatku, ale už teraz vieme, že bude úspešná.

Simone Thompson

View this post on Instagram

Whatever tickles your peach 🍑

A post shared by @ slickwoods on

Simone našla v sebe odvahu, vykašľala sa na stereotypy a zistila, že môže vyzerať tak, ako sama chce. Jej nezvyčajný vzhľad a štýl už uznávajú módne značky ako Puma, Fendi, Marc Jacobs a mnohé ďalšie.

Coralie Jouhier

View this post on Instagram

Orange 🍂

A post shared by Coralie Tricycle team (@coraliekory) on

View this post on Instagram

Wata Bam Bam #yellowman

A post shared by Coralie Tricycle team (@coraliekory) on

Typ vlasov a farbu pleti zdedila Coralie po svojich rodičoch. Veľmi dlho sa nevedela vysporiadať so svojím vzhľadom. Teraz je z nej však dospelá emancipovaná žena, ktorá vie, čo chce a vie, že na svoju odlišnosť môže byť hrdá.

Arina Lubiteleva

https://www.instagram.com/p/BW5KTNSD2FO/?taken-by=im.arinari

Táto mladá Ukrajinka sa rozhodla stať sa vzorom pre všetkých mladých ľudí. Má veľké odstávajúce uši, ale nehanbí sa za ne a v žiadnom prípade sa ich nesnaží zakryť. Je presvedčená, že by sa ľudia nemali hanbiť za svoje nedostatky.

Luna Schulze

View this post on Instagram

🐰

A post shared by LUNA SCHULZE 🌙 ️️ (@lunaschulze) on

Síce nemá dokonalé a symetrické zuby, ale v žiadnom prípade sa za ne nehanbí. S radosťou sa smeje na plné ústa a ukazuje všetkých svojich 32 zubov.

Ashley Soto

View this post on Instagram

Butterfly love 🖤 I remember my mom always calling me her little caterpillar when I was younger and always told me I'd spread my wings soon enough and I did. My point is, butterflies are ALL different. Different colors and patterns that make each one special. They all start off as caterpillars but morph into the most beautiful thing. Be beautiful like YOU, you don't have to be beautiful like them. Just like a butterfly. Even if you aren't 100% there yet and are still fighting to learn how to love yourself, you're trying and that's something you should be proud of. Don't stop. You'll turn into a butterfly as long as you believe in yourself and don't give up. You got this 🖤 set from @werunapol0getic – use my code "radiantbambi" for $ off ✨

A post shared by ASH SOTO (@radiantbambi) on

Ash má po celom tele pigmentové škvrny, ktoré jej znepríjemňovali život v puberte. Všetci sa jej vysmievali a uťahovali si z nej. Teraz sa za svoj vzhľad nehanbí a ukazuje svoje telo celému svetu.

Refilwe Modisell

Táto modelka-albínka bola vo svojej krajine neuznávaná a ponižovaná. Našťastie sa jej však inde dostalo uznania a je z nej najznámejšia albínska modelka.

Seana Steele

https://www.instagram.com/p/BZ3dx-dgOcc/?taken-by=seanasteele

Seana je novou modelkou a herečkou. Dávno vie, ako na seba prilákať pozornosť a nikdy nepočúva ľudí, ktorí kritizujú jej vzhľad. Má svoj názor a štýl a tomu je verná.

Vidíte to sami, že aj keď nie sme dokonalé, stále môžeme byť pre okolie krásne a inšpirujúce. Stačí len konečne vyliezť z ulity a ukázať svetu našu krásu!

Pozri aj: Ako to táto 72-ročná svetová ikona robí? Helen Mirren radí, ako si zachovať krásu a optimizmus v každom veku

zdroj: babskeveci.sk (Romi K) adme.ru

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: