Nič iné ako zradu od nich nečakajte! 4 znamenia zverokruhu, ktoré vám podkopnú nohy pri každej príležitosti

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: Profimedia

Niekedy nemôžeme zabrániť tomu, aby sme niekoho nemali radi. Sympatie proste nezafungujú a nedá sa s tým urobiť absolútne nič, hoci by sme možno veľmi chceli. V každom prípade nám nič nedáva právo niekomu vedome uškodiť.

Nikto nie je od prírody zlý a to platí aj pre znamenia zverokruhu. Niektorí ľudia však k tomu majú od svojej podstaty sklony. Dá sa tomu zabrániť, no musíte chcieť a musíte sa to naučiť. Niektoré znamenia zverokruhu sú však predsa len zákernejšie ako tie druhé.

Ryby

Áno, vidíte správne. Emotívne a naivné ryby sú zároveň znamením, ktoré má najväčšie sklony k zákernostiam, aké si len viete predstaviť. Práve kvôli svojej milej tvári a zdanlivo dobrým úmyslom sú veľmi nebezpečné a taktiež dokážu ublížiť viac, ako by ste kedy čakali. Majú v sebe však ešte aj toľko drzosti, že vám budú tvrdiť, že to bolo vo vašom najlepšom záujme. Nenechajte sa oklamať a ak patríte k tomuto znameniu, vyhýbajte sa provokáciám a tomu, že vám vaša hlava hovorí, že to je správne. Netrápte sa.

Foto: unsplash

Baran

Baran je jedno z najzákernejších znamení, aké si môžete predstaviť. Nie je to v tom, že by chceli vedome niekomu ublížiť, ale jednoducho všetkým sledujú svoje vlastné záujmy a nezáleží im na tom či niekomu ublížia. V takomto prípade nepozerajú ani na nejlepšieho kamaráta a idú si tvrdo za tým, čo je pre nich najvýhodnejšie. Práve v tejto fáze svojho života dokážu byť maximálne zákerní.

Foto: unsplash

Panna

Panny zakrývajú svoju zákernosťou jemnosťou a presnosťou. Je jasné, že keď niečo chcú, idú si za tým tvrdo a napriek tomu, že vo svojej podstate nikomu ublížiť nechcú, pri plnení svojich vlastných cieľov a záujmov nepozerajú ani do ľava a ani do prava. Dajte si preto pozor, aby ste im neskrížili cestu, keď niečo budú vo svojom živote chcieť dosiahnuť a vy budete stáť presne tam.

Foto: unsplash

Škorpión

Škorpióni sú tí najlepší kamaráti, akých si môžete priať. Avšak, ich činy a konanie môže pekne zabolieť, ak sa nebudete správať podľa ich predstáv. Vtedy sa nepozerajú na členov rodiny a ani na najlepších priateľov. Dávajte si pozor, keď sa vám takéto niečo stane a skúste sa s nimi úprimne porozprávať. Možno im otvoríte oči.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: