Nič krajšie a úprimnejšie dnes neuvidíte. Pravdivý komiks, ktorý pochopia všetci tí, ktorí už niekedy mali zlomené srdce

Banana Ešte viac

Máte v živote to šťastie, že ste spolu v harmonickom vzťahu so svojou prvou láskou, alebo ste si, naopak, prešli bolestivými rozchodmi? O tom, že neopätovaná láska zraňuje, no nemusí byť vašou vinou, sme písali nedávno. Niekedy však obrázok povie viac než tisíc slov, a práve nasledujúce ilustrácie sú toho priamym dôkazom. Jednoduchý, no veľmi trefný komiks pochopia najmä tí, ktorí už zažili nešťastnú lásku a museli si tak liečiť svoje zlomené srdce. Ak ste kvôli takémuto dôvodu na vzťahy zanevreli, tento kreslený príbeh vám možno dá novú nádej alebo ukáže iný uhol pohľadu, ktorý ste doteraz nevnímali. 

Ak ste niekedy niekomu dôverovali a milovali ho, no kvôli týmto citom ste sa zároveň aj popálili, isto budete vedieť, o čom je reč. Nasledujúce ilustrácie sú síce minimalistické, no maximálne trefne opisujú skutočné pocity, na ktoré človek len tak jednoducho nezabudne. Nájdete sa v tomto komikse aj vy?

Každý človek prichádza na tento svet ako nepopísaný papier a rodí sa s láskou, ktorú je pripravený rozdávať iným. Dá sa povedať, že svetlo sveta prvýkrát uzrieme so srdcom väčším, ako sme my.

adme.ru

Vekom však zažívame situácie, ktoré naše srdce pomyselne zmenšujú. Môžeme strácať radosť, chuť do života, sme menej citliví, milí alebo tolerantní.

adme.ru

No zrazu stretneme človeka, ktorý v nás čosi rozpáli a my sme mu ihneď ochotní darovať naše srdce, ktoré sa znovu rozbúchalo čistou láskou.

adme.ru

Žiaľ, nie každý človek vie tento náš úprimný dar oceniť a my sa popálime.

adme.ru

Po tom, ako nám niekto zlomil srdce sa naše správanie často mení. Vnútornú prázdnotu sa snažíme zaplniť ešte prázdnejšími vecami alebo činnosťami, ktoré nás možno na chvíľu potešia, v skutočnosti nás však len viac ubíjajú.

adme.ru

Niekedy sa dokonca mylne domnievame, že ak prijmeme srdce inej osoby a lásku späť neopätujeme, takéto správanie je len vyrovnávanie účtov. Ak nám ale bolo ublížené, neznamená to, že nás zachráni ubližovanie iným. Nikdy sa neznižujme na úroveň chladných ľudí.

adme.ru

Niektorí odvážlivci sa v snahe nájsť svoju spriaznenú dušu vrhajú vždy do ďalšieho a ďalšieho vzťahu. Nájsť skutočnú lásku je niekedy ozaj náročné a nikto negarantuje, že tentokrát to ozaj vyjde.

adme.ru

Niekedy jednoducho nemáme šťastie a sklameme sa znovu.

adme.ru

No nikdy sa netreba vzdávať, pretože bez lásky a šťastia by náš svet nemohol byť kompletný. Možno si len musíme prejsť tŕňmi, aby sme nakoniec mohli obdivovať ozajstnú krásu ruží.

adme.ru

Veď skutočná veľká láska stojí za občasné popálenie. Riziko je tu vždy, no výsledok stojí za to!

Pozri aj: Tento muž to povedal na rovinu: „Toto je dôvod, prečo je pre mňa manželka dôležitejšia ako moje deti“

zdroj: Jana, adme.ru

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: