Nie je to Angelina Jolie ani Jennifer Lopez. Toto je 10 najkrajších žien sveta

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: SITA

Kto je podľa vás najkrajšia žena na svete? Hoci sa nedá úplne škatuľkovať všetko do jedného zoznamu, už roky sa do úvahy berú rôzne atribúty, ktoré medzi svetoznámymi hviezdami vyberú niekoľko najkrajších.

Väčšinou sa berú do úvahy rôzne aspekty, ako je napríklad pomery tváre a nosa, ale taktiež aj rôzne iné. Portál Esquire vytvoril rebríček tých najkrajších žien sveta, a toto je 10 z nich.

Blake Lively

Blake zahviezdila hlavne v známom seriáli Gossip Girl, avšak tam sa jej kariéra nekončila. Odvtedy si krásna blondína zahrala napríklad aj v The Shallows či Nebezpečná láskavosť a za muža si zobrala Ryana Reynoldsa.

Foto: SITA

Zoë Kravitz

Herečka a frontmanka kapely, ktorá po svojom otcovi Lennym zdelila hudobný talent, patrí právom medzi najkrajšie herečky sveta. Objavila sa aj v seriáli Big Little Lies.

Foto: SITA

Emma Watson

Filmová Hermiona Grangerová je zaraďovaná medzi najkrajšie ženy sveta, hoci to určite nie je niečo, čím by sa sama prezentovala, nikto nemôže poprieť, že je naozaj nádherná.

Foto: SITA

Natalie Portman

Oscarová herečka a absolventka Harvardu, Natalie Portman, má nielen neuveriteľný talent, ale je aj jednou z najkrajších žien na svete. Teraz sa tiež ukázalo, že je veľmi talentovaná režisérka.

Foto: SITA

Monica Belucci

Začiatky jej kariéry boli v modelingu už v 90. rokoch. Zahrala si však aj v niekoľkých známych filmoch a samozrejme aj ako dievča Jamesa Bonda.

Foto: Paul Katzenberger / CC BY-SA

Beyoncé

Popová hviezda má nielen neuveriteľný hlas, ale aj krásnu tvár. Práve preto bola zaradená medzi najkrajšie ženy sveta. Okrem toho, že je hudobníčka, je aj podnikateľka, aktivistka a manželka Jay-Z.

Foto: SITA

Halle Berry

54-ročná Halle Berry je právom považovaná za jednu z najkrajších herečiek sveta. Je dokonca označovaná za najatraktívnejšiu ženu s krátkymi vlasmi.

Foto: SITA

Miranda Kerr

Modelka s dievčenským vzhľadom si jednoznačne zaslúži, aby bola v rebríčku tých najkrajších žien na svete. Modelkou sa stala, už keď mala 13 rokov.

Foto: SITA

Eva Mendes

Nie je veľa ľudí, ktorí chcú byť katolíckou mníškou a nakoniec sa rozhodnú, že budú svetoznámou herečkou. To je aj prípad Evy Mendes, ktorá sa teraz okrem iného venuje aj podnikaniu.

Foto: TASR

Alicia Vikander

Švédska herečka, ktorá sa preslávila hlavne vo filme Dánske dievča, v ktorom jej manžel podstúpil zmenu pohlavia, je považovaná za jednu z najkrajších žien sveta aj kvôli nezvyčajným a súmerným črtám.

Foto: SITA

Nachádzala sa v zozname známa žena, ktorú aj vy považujete za najkrajšiu na svete? Alebo sa do výberu nedostala?

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: