Nie je to Brad Pitt ani Jason Momoa. Toto je najsexi muž roka 2020

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: TASR/AP

Titul najsexi muža planéty sa udeľuje každý rok a veľmi často ľudí výber tohto muža prekvapí. Minulý rok rebríčku kraľoval Jason Momoa.

Pre tento raz je to herec Michael B. Jordan. Ako uvádza portál People, naozaj nečakal, že zvíťazí v takomto rebríčku. V jednom z rozhovorov dokonca povedal, že jeho známi žartovali, že toto je jediná vec, ktorú pravdepodobne nikdy nevyhrá. Zrazu je to však tu. Súčasťou rebríčka bol už v roku 2013, kedy mal 26 rokov.

Foto: TASR/AP

Vďačí hlavne rodičom

Teraz má 33 rokov. Jordan vyrastal v Newarku v New Jersey s jeho rodičmi, bratom a sestrou. “Moja mama a otec toľko obetovali, aby zabezpečili sestru, brata a mňa. Som vďačný. Úprimne povedané, je to tak, že všetci mali na mňa vplyv, k tomu, kto som a ako pristupujem k životu. Bez toho by som to asi nebol ja. Som za to skutočne vďačný,” povedal.

Foto: TASR/AP
Foto: TASR/AP

Rodina je na neho hrdá

Keď Michael nepracuje, rád šoféruje, varí a hrá videohry. Podľa neho je základom šťastného života je uvedomiť si to, že nikdy nemôžete urobiť všetkých šťastných. “Môžete mať všetky dobré úmysly na svete a stále by ste od niekoho dostali negativitu. Niekedy proste musíte dôverovať vesmíru. Musíte veriť sami sebe a robiť to, čo cítite, že je správne.” Podľa Michaela sú na neho hrdé hlavne ženy v jeho rodine. Michaela B. Jordana môžete poznať z filmov ako Čierny panter, Creed alebo Just Mercy.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: