Nikto sa im nevie dostať pod kožu a zamilujú sa len veľmi ťažko. 4 znamenia zverokruhu, ktoré majú tvrdé srdce

Foto: unsplash

Mnohí ľudia majú problém sa zamilovať. Často to súvisí s osobnosťou, no mnohí ľudia veria tomu, že to súvisí aj so znamením zverokruhu.

Ako uvádza portál Thought Catalog, existuje niekoľko znamení zverokruhu, ktoré je ťažké milovať a ktoré sa aj veľmi ťažko zamilujú.

Panna

Panny sú nepochybne z tých najsebestačnejších znamení zverokruhu. K väčšine vzťahov pristupujú aj z veľmi analytickej a takmer až manažérskej pozície. Aj keď to nie je úmyselné, väčšinu ľudí si udržuje od tela, kým si nie je istá, že môže niekomu dôverovať. Nie sú to ľudia, ktorých je ľahké milovať. Majú ťažkú povahu, no určite môže nejaký čas trvať, kým si ich zamilujete.

Foto: pexels

Škorpión

Škorpión je kráľ toho, že vôbec nevie, čo vlastne chce. Kolíšu nad každým rozhodnutím a je ťažké ich čítať a následne byť s nimi vo vzťahu. Škorpión musí emocionálne dozrieť, aby bol schopný vzťahu, no keď na to príde, nudiť sa s ním nebudete. Potrebuje však naozaj veľmi dlhú dobu.

Strelec

Strelca je všade veľmi plno. V niektorých ohľadoch to z nich robí vzrušujúcich partnerov a ktokoľvek s nimi bude, nikdy sa nebude nudiť. Na druhej strane je však takmer nemožné, aby sa usadili. Neustále sledujú ďalšie dobrodružstvo, ďalší adrenalín. To nie je veľmi priaznivé pre vzťahy. Preto potrebuje človeka, ktorý sa neťahá za ním, no beží priamo po ich boku.

Foto: maxpixel

Vodnár

Vodnári sú prirodzene vyhradení a skromní ľudia. Nemajú sklon sa niekomu otvoriť a vpustiť si do svojho života niekoho iného. Môže byť veľmi ťažké ich prečítať, udržuje si odstup od ľudí. Vodnár potrebuje niekoho, komu môže veriť a cítiť sa pri ňom zraniteľný, teda sa môže stiahnuť do seba a zamilovať sa.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: