Nočná mora mnohých turistov. Žena sa skĺzla po šmykľavke, dopadla hneď vedľa žraloka

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto: Youtube (Celebs Today)

Keď ste boli na dovolenke a plávali ste v mori, napadlo vám niekedy, že sa vedľa vás môže objaviť žralok? Patrí to do fóbie mnohých ľudí a hoci sa to nestáva tak často, ľuďom sa občas podarí takéto stretnutie aj zachytiť na video.

Ako informuje portál NY Post, žena sa ocitla vo vzdialenosti niekoľkých metrov od najhoršej nočnej mory každého plavca, keď priamo vplávala do cesty 2,5 metra dlhému žralokovi. Žena práve oslavovala narodeniny na jachte svojich kamarátov, na ktorej bola aj šmýkačka. Vrhla sa do oceánu, keď sa vedľa nej objavil zlovestný tmavý tieň.

Celé to zachytili na video

22-ročný Kevan Sarota nakrúcal celé ich stretnutie a zdieľal desivé zábery na svojom Instagrame. Video sa teraz stalo virálnym a ukazuje, ako žena nadšene skĺzla do jasne modrej vody, a potom k nej plával žralok. Jej syn, Anthony, kričal zvrchu, aby neprepadala panike a aby zostala pokojná, napriek tomu, že ostatní boli veľmi znepokojení. “Počkaj, to nie je smiešne,” počuť na videu. Žene chceli naznačiť, že to nie je žiadny smiešny vtip.

Žena tvrdí, že to bol úžasný zážitok

Všetci išli okamžite čo najbližšie ku nej, aby sa ubezpečili, že bude všetko v poriadku. Iso Machado však zostala pokojná, a to napriek tomu, že žralok bol priam neuveriteľne blízko pri nej. Napriek tomu, že mnohým by toto pokazilo narodeniny, bola veľmi šťastná, že to dobre dopadlo a že sa jej podarilo zažiť niečo, čo takmer nikto pred ňou. Tento konkrétny má byť žralok fúzatý, ktorý pre človeka nie je nebezpečný, no človeku môže ublížiť.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: