Novinári prichytili Melaniu Trump pri klamstve! Takto vyzerala v mladosti, no plastické operácie však neustále popiera


Prvá dáma spojených štátov je bez pochýb vždy perfektne vyzerajúcou ženou, ku ktorej vzhliadajú tisícky žien. Po boku svojho manžela Donalda Trumpa pôsobí ako živý diamant a je ozdobou každej ich spoločnej akcie. 47-ročná kráska má však na svoj vek až prekvapujúco mladistvý vzhľad, čo vzbudzuje podozrenia ohľadom jej plastických operácií alebo iných estetických zásahov. Melania ale tieto tvrdenia neustále odmieta, čo prilieva olej do ohňa bulvárnym plátkom. 

Je tvár najznámejšej ženy Ameriky poznačená rukami plastických chirurgov alebo nie? Dokonca aj väčšina odborníkov sa prikláňa k verzii, že sa Melania nevyhla estetickým úpravám. Ona ale svoj vzhľad pripisuje vynikajúcemu životnému štýlu a dobrej starostlivosti. Kde je teda pravda? Veď posúďte samy.

The greatest first lady we've ever had!🇺🇸

A post shared by Melania Trump (@hopefulmelania) on

Melania Trump pochádza zo Slovinska a pod menom Melanija Knavs ju médiá poznali už v útlom veku. Už ako 16-ročná modelka bola tvárou prestížnych magazínov, kedy začala vystupovať s nemeckou formou priezviska Knauss. Vekom sa však črty jej tváre značne zmenili, a to až do takej miery, že začali vznikať špekulácie o zásahoch plastických chirurgov.

ofigenno.com

Melania získala americké občianstvo až v roku 2006, kedy od jej svadby s Donaldom Trumpom uplynul už nejeden rok. V Amerike ale nebola žiadnym nováčikom a na večierkoch, ktorých bola často súčasťou, sa so svojím budúcim manželom aj zoznámila. Stalo sa tak ešte v roku 1998. Od starých záberov s terajším prezidentom uplynulo niekoľko rokov a Melania sa viditeľne zmenila.

#waterspoutblue #bluedress #bluegown #melaniatrump in the 90s

A post shared by G. M. (@melaniatrumpoutfits) on

Najväčšie zmeny sú viditeľné najmä v oblastí očí, ktoré sú oveľa viac prižmúrené. Vyskytli sa aj špekulácie o zmene jej nosa, ktorý je údajne viac vyrovnaný, bez predchádzajúceho mierneho zlomu vo vrchnej časti.

Na starých fotografiách badať aj rozdielnu veľkosť poprsia. Ktovie, či si kráska k väčším prsiam pomáha len správnym výberom podprsenky.

😍 #thetrumps #donaldtrump #melaniatrump #ivankatrump #whitehouse

A post shared by Melania Trump Fans Ⓜ️ (@melaniatrump_fans) on

#mood #melaniatrump #donaldtrump #happywife #happy #hair #dress #white #husband #ivankatrump #beauty #beautiful

A post shared by Melania Trump (@melaniatrump.style) on

Melaniu často vídať aj bez podprsenky, kedy je diskutabilné, či prsia 47-ročnej dámy dokážu byť prirodzene až tak pevné.

#melaniatrump #melaniatrumpoutfits #silveedress

A post shared by G. M. (@melaniatrumpoutfits) on

Najčastejšie je Melania pod paľbou kritiky kvôli svojim vyhláseniam popierajúcim akékoľvek estetické zásahy kvôli jej očiam.

Odborníci sa zhodujú, že takto prižmúrené oči sú výsledkom vpichovania kyseliny hyalurónovej. Ten by mal napnúť oblasť líc a vydvihnúť lícne kosti. Žiaľ, pri nadmernom alebo dlhodobom vpichovaní začnú pevné líca tlačiť na spodné očné viečka, čo spôsobuje viditeľné prižmúrenie očí.

Her smile lights up any room she walks in!❤️ #flotus #MelaniaTrump #beautiful #perfect

A post shared by Melania Trump Fanpage❤️ (@mrsmelania_trump) on

Mnoho odborníkov hovorí aj o oprave vonkajšieho kútika očí a dolných viečok.

Pri jej verejných vystúpeniach je zjavné, že mimika jej tváre nie je prirodzená. Takáto „tvrdá mimika“ je výsledkom vpichovania botulotoxínu slúžiaceho na vyhladenie vrások a napnutie kože, čo má dosiahnuť mladší vzhľad.

#mood

A post shared by Melania Trump (@melaniatrump.style) on

Je samozrejmé, že Melaniu nemáme v úmysle súdiť. Takéto zásahy sú každého osobnou voľbou a v dnešnej dobe nie sú ničím zriedkavým ani divným. Skôr sa nám podsúva otázka, či jej zapieranie neprinesie viac bulvárnej kritiky ako obyčajné priznanie.

Veríte, že za perfektným vzhľadom Melanie je dôkladná starostlivosť a zdravý životný štýl alebo sa prikláňate k možnosti zásahu lekárov?

❤️

A post shared by Melania Trump (@melaniatrump.style) on

Pozri aj: Do plastovej fľaše si po tomto už nikdy vodu nenaberiem! Toto sú najhoršie veci, ktoré pred nami firmy zatajujú

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), ofigenno.com


Komentáre

komentárov