Novinári si opäť posvietili na vojvodkyňu Kate! Takmer na každej fotografii má na rukách leukoplasty. Prečo ich nosí vždy na inom mieste?


Ihneď, ako na verejnosť prenikla informácia, že princ William má novú známosť, paparazzi sa na pár začali lepiť ako muchy. Po čase sa Kate a William rozhodli vstúpiť do manželstva a pozornosť novinárov sa ešte zvýšila. Ich všadeprítomným objektívom neunikla ani banalita, akou sú náplaste na rukách vojvodkyne z Cambridge. Aký je dôvod jej neustále prelepených prstov a dlaní? 

Obyčajná náplasť na rany by ľuďom bežne neudrela do očí. Takúto banalitu by sme si možno všimli ako poslednú. Paparazzi však nič nenechávajú na náhodu a chytajú sa každej maličkosti. Prednedávnom si začali všímať, že vojvodkyňa z Cambridge má podozrivo často oblepené prsty alebo dlane. Začala sa vlna špekulácií a teórie, ktoré vysvetľovali túto skutočnosť sa množili ako huby po daždi. Čo však stojí za zdanlivo nevinným prelepovaním rúk?

ofigenno.com

Kate má fotiek, na ktorých je zachytená pri všemožných činnostiach, požehnane. Sledujú ju na každom kroku a nedávno sa začala objavovať s nenápadnými „značkami“. Náplaste, ktoré jej zdobia ruky, sú u nej pomerne častým „doplnkom“.

👫❤️ #katemiddleton #princewilliam #amoureux #cute #marié

A post shared by kate 💘💘 (@cambridgefrance.__) on

Pri detailnom skúmaní fotografií prišli paparazzi na to, že náplaste sú neustále na iných miestach a v rôznych veľkostiach.

Duchess in blue Seraphine coat #duchessofcambridge #catherinemiddleton #katemiddleton #britishroyals

A post shared by Catherine,Duchess of Cambridge (@elegant_duchess) on

Na internete sa doslova rozprúdila masová debata a ľudia sa v komentároch snažili uhádnuť, odkiaľ Kate k zraneniam prišla. Teórie o hre s deťmi, nedbanlivosti alebo domácich prácach sa však ukázali ako nesprávne.

Duchess in blue and white, floral L.K.Bennet dress #duchessofcambridge #catherinemiddleton #katemiddleton #britishroyals

A post shared by Catherine,Duchess of Cambridge (@elegant_duchess) on

To by však neboli novinári, keby sa im nepodarilo prísť na kĺb aj takejto nepodstatnej maličkosti. Ich vyzvedanie nakoniec prinieslo odpovede.

Na vine sú zvieratá, ktoré Kate priam zbožňuje.

Je milovníčkou týchto nemých tvorov a pri hre žiaľ občas dôjde aj k zraneniam.

V kráľovskej rodine však nie je jediná. Aj kráľovná Alžbeta neodolá pohladeniu milých stvorení a svoju lásku k zvieratám neskrýva.

Corgi je plemeno psov, ktoré je u kráľovnej na prvom mieste. Už od malička nebola núdza o roztopašné hry s malými psíkmi. V roku 1991 zdobila dokonca titulky novín správa, že kráľovnú jej psy nepekne pohrýzli pri tom, ako sa ich snažila od seba oddeliť.

26 août. Journée mondiale du #chien / World #Dog Day ! La Reine d'Angleterre Elizabeth II, #cynophile célèbre, prend la pose dans la roseraie de Windsor en compagnie de ses #chiens adorés: Holly, Willow, Vulcaln et Candy. En ce jour de fête, ils sont servis … comme des rois dans des plats de porcelaine ou en argent. Quand on aime, on ne compte pas ! La photographe Annie Leibovitz a immortalisé le moment pour les 90 ans de la Reine en 2016. #journeemondialeduchien #worlddogday #dogsofinstagram #dogs #doglove #doglover #nationaldogday #dogday #puppylove #puppiesofinstagram #corgi #dorgi #worlddaydog2017 #lovemydog #lovedog #welshcorgipembroke #elizabethII #reineelizabethII #dogslife #annieleibovitz #mansbestfriend #annieleibovitzphotography

A post shared by Louise L'Heureux-Borne (@louise_lheureuxborne) on

Na kráľovskom dvore berú starostlivosť o svojich havkáčov veľmi vážne a zodpovedne. Jednému z čašníkov, ktorý dal „v rámci srandy“ psovi ochutnať alkohol, priniesol tento nemiestny žart okamžitú výpoveď.

Aj kráľovská rodina je ľudská a miluje zvieratá ako my ostatní. Preto sa niet čo čudovať, že občas dôjde k zraneniu. Aj keď takáto banalita, ktorú dokázali vystopovať novinári znie smiešne, je pekným dôkazom lásky ku zvieratám. Tá je rovnaká na všetkých postoch, či patríte ku kráľovskej rodine alebo nie.

Pozri aj: Ako to táto 82-ročná svetová ikona robí? Sophia Loren prezradila svojich 5 tajomstiev krásy a vitality

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), ofigenno.com


Komentáre

komentárov