Novinári zachytili na snímkach dcéru herečky Angeliny Jolie a Brada Pitta. Verejnosť si všimla túto zvláštnu vec!


O tom, že sa herečka Angelina Jolie opäť po dlhom čase ukázala na verejnosti, sme vám už písali. Konečne usmievavá a v sprievode svojich detí. Pred pár dňami zavítala do Toronta na medzinárodný filmový festival. Povedali by ste, že má Angelina už 42 rokov? Momentálne na svoj vek určite nevyzerá. Tentokrát sa ale novinári zamerali na jej najmladšiu dcérku.

Who saw 'First They Killed My Father'? What did you think of it? 🎥Please follow @brangelinanews for the latest news ❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on

To, že celebrity sú denno denne prenasledované fotografmi, nie je žiadna novinka. Angelinu s dcérou odchytili na letisku. Oblečený mala béžový kabát, v ktorom vyzerala naozaj skvele. Tak, ako to už u tejto pôsobivej herečky býva, rozdala pár autogramov a fotografom zapózovala.

My sweetie💗 #brangelinaofficial_kids #viviennejoliepitt

A post shared by Brad Pitt & Angelina JoliePitt (@brangelinaofficial) on

Už v minulosti sa hovorilo, že spoločná dcéra Angeliny a Brada Pitta oznámila rodičom, že sa chce volať John. Mnohí psychológovia sa k tejto téme vyjadrovali a všimli si, že Shiloh (11) má zvýšený záujem o všetko, čo sa týka chlapčenského sveta.

You just looking at Knox😻This little man flirts so cute😎😇😄 #brangelinaofficial_kids #knoxjoliepitt #knoxleon

A post shared by Brad Pitt & Angelina JoliePitt (@brangelinaofficial) on

Najnovšie sa dcéra hereckého páru objavila na verejnosti v chlapčenskom obleku. Rodičia samozrejme svoju dcéru podporujú vo všetkom a zrejme im ani táto skutočnosť neprekáža. Samotná Angelina tvrdí, že ich dcérka hľadá samú seba a už od malička vo všetkom napodobňovala svojich bratov.

"FTKMF" premiere in NYC, Sept 14 #brangelinaofficial_news

A post shared by Brad Pitt & Angelina JoliePitt (@brangelinaofficial) on

Aký názor máte vy? Všimli ste si to niekedy?

Pozri aj: Zmeniť ich nemôže no dodržiavať ich musí aj kráľovná Alžbeta! Toto je 21 prísnych pravidiel zaužívaných v britskej kráľovskej rodine

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov