Dátum vášho narodenia o vás veľa odhaľuje: Zistite, aké je tajomstvo vášho života na základe tohto vzorca!

Lucia Mužlová Ešte viac

Dátum narodenia je niečo, čo sa po celý náš život nezmení. Dnes si povieme niečo o význame týchto čísel. Jediné, čo musíte urobiť je postupovať podľa nasledujúceho vzorca.

pixabay

Ak ste sa napríklad narodili 19.3.1950, postupujte nasledovne:

19 + 3 + 1950 = 1972

1 + 9 + 7 + 2 = 19

1 + 9 = 10

1 + 0 = 1

Poznámka: Ak vám na konci vyšlo číslo 10, zakryte číslo 0 a ostane vám číslo 1. Toto výsledné číslice znamenajú:

#1 Pôvodca

#2 Uzmierovateľ

#3 Hnací motor každej zábavy

#4 Konzervatívny

#5 Nekomforný

#6 Romantik

#7 Intelektuál

#8 Strela

#9 Umelec 

# 1 – Pôvodca

Pôvodcovia sú originálny ľudia, ktorí prirodzene myslia a nové myšlienky k nim prichádzajú bez väčších ťažkostí. Niekedy sa môže ale zdať, že sú títo ľudia tak trochu arogantní. Za to však môže ich úprimnosť a to, že len veľmi ťažko prijímajú názory tých druhých.

# 2 – Uzmierovateľ

pixabay

Títo ľudia sa už narodia ako pokojní diplomati. Sú si veľmi dobre vedomí toho, čo druhí ľudia potrebujú a vždy uprednostnia iných pred sebou. Nemajú radi samotu a veľmi si cenia pravé priateľstvo. Navonok môžu pôsobiť placho, no svoje sebavedomie nájdu len tak, že sa svetu otvoria.

# 3 – Hnací motor každej zábavy

Títo ľudia sú tvoriví, zábavní a majú radi spoločnosť. Ich život vyzerá bezstarostne. Niekedy majú problém dotiahnuť veci do úspešného konca. Milujú ten pocit, keď sú ľudia okolo nich šťastní a veselí a urobia pre to všetko. Niekedy sa snažia byť stredobodom pozornosti a majú sklony k vnímaniu sveta cez nereálny objektív.

# 4 – Konzervatívny

Títo ľudia majú často sklony k rutine, z čoho vyplýva aj to, že si užívajú poriadok. Tvrdo pracujú a neboja sa akejkoľvek „špinavej“ roboty. Milujú prírodu a tam sa cítia naplnení a slobodní. Občas sú tvrdohlaví a mali by sa celý život učiť to, že na seba nemajú byť až takí prísny.

# 5 – Nekonformný

 

Títo ľudia sú prieskumníci. Vždy tancujú len na vlastnú muziku a majú veľké sklony ku kritizovaniu ostatných. V niektorých prípadoch len ťažko „rokujú“ s mužmi a častokrát radšej ostávajú sami. Celý život sa učia, ako spolupracovať a komunikovať s ľuďmi.

# 6 – Romantik

Romantici majú celý život jednu veľkú potrebu a to, aby boli šťastní, spokojní za všetkých okolností. Rodina je pre nich základ a občas majú až príliš veľké nutkanie starať sa aj do ostatných. Sú lojálni a dobrí učitelia. Je dôležité, aby sa snažili zmeniť veci, ktoré naozaj zmeniť dokážu a aby sa nesústredili na veci, ktoré zmeniť nikdy nemôžu.

# 7 – Intelektuál

pixabay

Títo ľudia majú nutkanie vždy pátrať po nejakých skrytých veciach a informáciách. Keď na niečo nové prídu, okamžite táto správa putuje do celého sveta. To znamená, že tajomstvo udržať nevedia a to aj preto, že nedokážu ovládať svoje emócie. Podľa nich sú však ich rozhodnutia racionálne a logické. O všetkom radi a dlho filozofujú.

#8 Strela

Tak toto sú ľudia, ktorí chytia každý problém za pačesy a snažia sa ho bleskovo riešiť. Sú to veľkí profesionáli a ich snaha a úspechy sú vysoko cenené. Na svoju prácu a výsledky sú hrdí, no mali by byť opatrní. Ak budú chcieť mať všetko, veľmi rýchlo môžu to všetko aj stratiť a to práve kvôli svojej chamtivosti.

# 9 – Umelec

Veľkí zabávači, vtipní ľudia, ktorí majú vždy úsmev na perách a to takmer za každých okolností. Sú veľmi veľkorysí a starostliví a rozdali by aj to posledné, čo majú, len aby pomohli druhým. Sú to očarujúce osobnosti a len zriedka vám budú cudzí. Práve naopak, rýchlo sa s nimi skamarátite a to kamarátstvo bude silné. Veľkí milovníci, ktorí by sa ale mali naučiť väčšej nezávislosti.

Pozri aj: 20+ komiksových obrázkov, ktoré ukazujú ako sa ženy správajú, keď ich nikto nevidí

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

0
Komentovať (0)