O nevere sa dozvedela len deň pred svadbou. Prerušila obrad a snúbencovi dala lekciu jeho života

Gabriela Kinčoková Ešte viac

Svadba je najkrajším dňom v živote dvoch ľudí, ktorých spája veľká láska. Stáť pred oltárom a povedať svojej životnej láske „Áno“ je obrovský krok. Je to deň, ktorý sa vryje do pamäti všetkých, ktorí sa na svadbe zúčastnia. Najkrajšou časťou je samotný obrad, kedy si manželia v niektorých krajinách vymenia aj svadobné sľuby. Britka Casey však prišla o svoju vysnívanú svadbu len noc pred ňou. To, čo sa dozvedela o svojom snúbencovi jej zničilo život.

Noc pred svadbou si Casey užívala rozlúčku so slobodou so svojimi družičkami. Mali už vypité, zabávali sa, smiali, až naraz Casey zazvonil telefón a prišla jej sms správa. Myslela si najprv, že to bude sms od jej budúceho manžela a tak sa rýchlo utekala pozrieť. To, čo však prišlo by nečakala ani v najhoršom sne. Prišli jej fotografie konverzácie jej snúbenca a pravdepodobne jeho milenky z neznámeho čísla. Ako dôkaz prišli z neznámeho čísla aj fotky neznámej ženy a Caseynho snúbenca Alexa. Fotky boli staré niekoľko mesiacov, no aj niekoľko dní.

„Tento víkend, ty, ja a posteľ,“ alebo „Chcel by som aby moja priateľka ovládala aspoň polovicu vecí, aké dokážeš ty,“ napísal v správach neznámej žene Alex. Casey si to najskôr nepripúšťala a myslela si, že je je to vtip a že sa zrejme zbláznila. Neskôr si začala spájať všetko dohromady a došlo jej, prečo si to neuvedomovala skôr.

Jej priateľky jej hneď povedali, že svadbu má zrušiť, no ona si stála za svojím a chcela sa na to najskôr poriadne vyspať. Tvrdila, že keď sa ráno prebudí, bude konať. V noci ale prišla s iným nápadom. Namiesto toho, aby svadbu zrušila, dala Alexovi príučku.

Namiesto toho, aby čítala svadobné sľuby, nahlas pred všetkými prečítala prijaté správy. Otočila sa smerom k uličke a povedala: „Dnes nebude žiadna svadba, Alex nie je ten, kto som si myslela.“ Po jej slovách v celom kostole nastal šum a ľudia nechápali čo sa deje.

Alex sa pokúsil chytiť ju za ruku, no ona odolala, otočila sa k nemu, vytiahla telefón a začala čítať. Nakoniec sa otočila k davu a povedala: „Všetkých vás milujem a to, čo sa stalo je strašné. Dnes už nebude žiadna svadba, namiesto toho bude oslava čestnosti, hľadania skutočnej lásky a budete vidieť srdce, ktoré je veľmi zranené.“

Casey a Alex sa teda nakoniec nevzali a dnes žijú každý vlastným životom. Obaja sú však šťastní.

Pozri aj: Vek im pristane a sú ešte viac sexy ako kedysi. 16 atraktívnych hercov, u ktorých najväčšia charizma prišla až s vekom

Gabriela, unilad.co.uk

0
Komentovať (0)