Do obchodu som si šla kúpiť farebné lepiace pásky. Nápady, tipy a inšpirácie, ktoré nestoja takmer nič, no ohúria na prvý pohľad!


Ocitli ste sa v situácii, keď by ste chceli váš domov trochu skrášliť, no nemáte financie navyše? To je prípad mnohých z nás. Našťastie sa vždy nájdu inšpirácie, ktoré nestoja takmer nič a interiér dokážu naozaj rozžiariť. Počuli ste už o Washi páskach?

Sú to pestrofarebné lepiace pásky, ktoré pochádzajú z japonska a preklad tohto slovného spojenia je „japonský papier“. Takáto páska vyzerá na prvý pohľad ako obyčajná, no nie je. Je vyrobená z polotransparentného ryžového papiera a na trhu je dnes už naozaj milión druhov. A oplatí sa do nich investovať. Pozrite sa na kreatívne nápady a inšpirácie, ktoré ma „donútili“ si pár takýchto pások zakúpiť.

Pozri aj: Na jeseň vždy nosím len šaty! Vybrali sme pre vás také, ktoré ulahodia oku, ale navyše v tejto sezóne aj zahrejú

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)


Komentáre

komentárov

'); // za telo článku vlož sitelement zónu //content_block.insertAdjacentHTML('afterend',''); // zavolaj sitelement async script //(function(d, t) { var g = d.createElement(t), s = d.getElementsByTagName(t)[0]; g.src = 'https://ad.sitelement.sk/www/delivery/asyncjs.php'; s.parentNode.insertBefore(g, s);}(document, 'script')); }]); _adform.push([vastOrPmpId+'.pmp.success', function() { // použi na testovanie //console.log('great success!'); }]); _adform.push([vastOrPmpId+ '.ad.ready', function() { // použi na testovanie //console.log('ad is ready'); }]); })(window, document, (Adform = window.Adform || {}));