Oblečenie, ktoré sa vám zbehlo, už nemusíte vyhadzovať. Pomôže vám jednoduchý trik tejto ženy

Kristína Hagarová Návody

Reprofoto: TikTok (bonniewyrick)

Určite to poznáte. Zle si prečítate zloženie na oblečení a zrazu zistíte, že ste ho oprali na vyšší stupeň, ako by malo byť. Oblečenie potom zrazu vyzerá, ako keby ste ho mali po mladšej sestre.

Každému z nás sa určite aspoň raz v živote zbehlo oblečenie. Či už v práčke, alebo v sušičke. Hoci sa možno na seba v prvom rade hneváte, nakoniec rozmýšľate, čo s tým. Portál The Sun však upozornil na návod jednej ženy, ktorá ukazuje, ako si naspäť upraviť oblečenie, ktoré sa zbehlo. Tvrdí, že dokáže oblečenie, ktoré sa zbehlo, ľahko vrátiť do pôvodného tvaru.

@bonniewyrickAnother tutorial on how to fix the clothes you shrink in the dryer! ##diy ##howto ##laundryhack ##clotheshack♬ Savage Remix ft. Beyoncé – naenaetwinsofficial

Potrebujete na to podľa nej len obyčajný kondicionér na vlasy. Jej video sa stalo za malú chvíľu virálnym a má už státisíce reakcií. Mnohí ľudia jej písali, že tento trik im doslova zmenil život. Tak ako to vlastne celé zrealizovať? Video zverejnila na svojom TikToku.

Potrebujete

  • umývadlo naplnené horúcou vodou
  • štvrtinu šálky obyčajného kondicionéru na vlasy

Postup

  • Do umývadla alebo do väčšej nádoby napustite horúcu vodu.
  • Nalejte kondicionér a poriadne premiešajte.
  • Namočte oblečenie, ktoré sa vám zbehlo, na 30 minút.
  • Oblečenie potom vyveste a poriadne ho ponaťahujte. Funguje to s tričkami, ale napríklad aj s džínsami.

Ľudia žene vo veľkom písali o tom, že to funguje a že je to skutočne perfektný nápad, ako napraviť chybu s oblečením, ktoré ste nedopatrením zmenšili. Dobrým tipom je skúsiť do aj s detským šampónom na vlásky, no väčšina ľudí sa zhodla v tom, že toto je ten najlepší spôsob, ako si dať dokopy oblečenie.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: