Obliekla si 50-ročné svadobné šaty a ukázala sa manželovi. Keď uvidíte jeho reakciu, nebudete veriť vlastným očiam

Kristína Hagarová Ešte viac

Reprofoto: TikTok (thekatykat)

Viete, ako vyzerá skutočná láska? Mnohí z nás snívajú o veľkej láske, ktorá vydrží celý život. Pre to však musí byť človek rozhodnutý robiť kompromisy.

Portál Glamourmagazine zverejnil nádherné video, ktoré sa dotkne každého, kto verí na pravú lásku. Video, na ktorom žena prekvapila svojho manžela pri príležitosti 50. výročia ich svadby, sa šíri na sociálnych sieťach a je tou najradostnejšou a najkrajšou vecou, akú ste v poslednej dobe videli.

@thekatykatForever ❤️##trueloveisforever ##growoldtogether ##lovestory♬ Unforgettable (Remastered) – Nat King Cole

@thekatykat🥰 ##trueloveisforever ##lovestory ##growoldtogether♬ Unforgettable (Remastered) – Nat King Cole

@thekatykatAlmost ready ❤️ ##trueloveisforever ##lovestory ##growoldtogether♬ Unforgettable (Remastered) – Nat King Cole

@thekatykatThe moment ❤️ ##trueloveisforever ##lovestory ##growoldtogether♬ Unforgettable (Remastered) – Nat King Cole

Nádherné zábery

Na TikToku zverejnila žena sériu štyroch klipov, na ktorých je jej babička v svadobných šatách, ktoré mala na sebe pred 50 rokmi a je rozhodnutá prekvapiť svojho manžela, ktorý v tom čase sedel vo vedľajšej izbe. Zariadili jej úplne všetko a jej vnučka jej dokonca vytvorila aj make-up, dala jej svadobný závoj a topánky. “Aha, ako mi sedia! Znova sa vydám za svojho princa,” hovorí vo videu.

Keď vojde do izby, aby prekvapila svojho manžela, ten sa začne usmievať od ucha k uchu a so slzami v očiach ju objíma. Praje jej šťastné výročie. Mnohí ľudia video komentovali s tým, že práve toto je sen každého z nás a že je dôležité o láske rozprávať.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: