Obliekla si šaty za 11 eur a vyzerala úchvatne. Kate Middleton opäť dokázala, že je ako každá obyčajná žena

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: profimedia

Niektoré ženy si jednoducho na seba môžu dať úplne čokoľvek a vo všetkom vyzerajú výborne. To je aj prípad vojvodkyne Kate, manželky princa Williama. 

Portál Insider upozornil na to, že vojvodkyňa Kate mala na sebe šaty zo Zary, ktoré stáli predtým, než sa vypredali, len 12,99 dolárov, čo je približne 11 eur. V nedeľu Kensingtonský palác zdieľal zábery z rozhovoru Zoom, v ktorom vojvodkyňa oznámila začiatok výstavy digitálnej fotografie v londýnskej National Portrait Gallery. Kate je patrónkou tejto inštitúcie a bola v porote, ktorá vybrala 100 finálnych obrázkov v súťaži Hold Still.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal),

Jednoduché šaty

Pri rozhovore cez Zoom mala Kate na sebe oblečené zelené kvetinkové šaty zo Zary. O 38-ročnej manželke princa Williama je známe, že má veľmi rada minimalizmus a nepotrebuje mať na sebe neustále dizajnové kúsky od známych módnych návrhárov. Šaty skombinovala s krásnymi zlatými náušnicami. Ako uvádza portál Insider v inom článku, 31. augusta si svet pripomínal smutné výročie tragického úmrtia princeznej Diany.

Uctili si pamiatku Diany

Princ Harry si spolu s manželkou Meghan uctili jej pamiatku tak, že vysadili jej najobľúbenejšie kvety, nezábudky, práve v deň výročia jej smrti. V pondelok spolu navštívili predškolské vzdelávacie centrum v Los Angeles, kde spolu s deťmi strávili dopoludnie tým, že sadili kvety. Nezábudky veľmi často sadili v Sunken Gardens v areáli Kensingtonského paláca, kde pôsobila Diana ako členka kráľovskej rodiny.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: