Obliekla si svadobné šaty a plakala. Keď zistíte, aké bolo posledné želanie nevestinho otca, dojme vás to k slzám

Monizz Ešte viac

Candice spolu s manželom plánovali svadbu vo veľkom štýle. Uprostred všetkých príprav a plánov však prišla šokujúca správa. Jej otec Steve bojoval so smrťou na jednotke intenzívnej starostlivosti. Nik nevedel povedať, dokedy to vydrží.

facebook.com

Sobáš plný lásky

Rodina bola z celej situácie zničená. Stevov zdravotný stav sa zhoršoval a bolo veľmi nepravdepodobné, že by sa plánovaného termínu svadby dožil. Candice so snúbencom Thomasom sa tak odhodlali na krok, ktorý dojal celý svet. Namiesto 1. októbra sa zosobášili hneď, v nemocničnej izbe, pred posteľou jej umierajúceho otca.

facebook.com

Candice prijala otcove požehnanie naklonená nad nemocničné lôžko a potom sa priamo pred jeho očami začal svadobný obrad. Candicina dojatá mama povedala: „Bolo to nádherné. Všetci sme boli Candice vďační a myslím, že aj jej sa splnilo prianie.“

facebook.com

Steve sledoval, ako jeho dcéra povedala svojmu manželovi „áno“ a plakal. Napriek dlhodobému smútku zavládla v nemocničnej izbe aspoň na pár minút radosť a nefalšované šťastie. Všetci chápali tragédiu, ktorá sa v rodine stala, no na druhej strane sa z nej pokúsili vyťažiť to najlepšie. Candicin otec požehnal svojej dcére a tá sa vydala pred jeho očami. Aj keby to malo byť to posledné, čo uvidí, stálo to za to.

facebook.com

Všetci zúčastnení hostia boli celou situáciou veľmi dotknutí a dojatí. Fotografka Julie Schandolph povedala: „Každé dievča sníva o tom, že na vlastný sobáš bude kráčať uličkou kvetov spolu so svojim otcom. Steve bol pri dcére tak, ako bolo v jeho silách, napriek všetkej bolesti sa mu to podarilo. Nikdy som v jednej miestnosti necítila toľko lásky.“

facebook.com

Život často píše príbehy sám bez toho, aby sa nás opýtal, či sa nám páčia. Napriek všetkému, čo v istých chvíľach nečakáme, je obdivuhodná ľudská odvaha a láska, ktoré nás dokážu doviesť k činom, aké by sme si ani vo sne nepredstavili. Steve, Candice a Thomas mali zažiť svadbu v krásnom prostredí so stovkami hostí.

facebook.com

Namiesto toho zažili tú najkrajšiu komornú svadbu na mieste, kde by sa nechcel vydávať skutočne nikto. Candice sa podelila o svoju radosť s otcom, ktorý v tej chvíli prežíval jeden z posledných dní na zemi. Taká je láska. Dokáže prenášať hory a z ľudí robí dokonalé bytosti.

facebook.com

Pozri aj: V parku stretli bezdomovca a ponúkli mu prácu. Dojemný príbeh pokrývača striech teraz zdieľajú tisíce ľudí

zdroj: babskeveci.sk (M), hefty.co

0
Komentovať (0)