Obľúbená herečka zo seriálu Beverly Hills bojuje s rakovinou vo štvrtom štádiu. Teraz hovorí o svojich snoch do roku 2022

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (theshando)

Shannen Doherty sa teší na rok 2022. Herečka, ktorá je mnohým známa hlavne zo seriálu Beverly Hills 902 10 je vo štvrtom štádiu rakoviny, no na duchu neupadá.

Ako uvádza portál Etonline, Shannen sa vyjadrila, že sa teší na rok 2022. V rozhovore tiež prezradila, aké sú jej ciele a o čom sníva. “Keby som mala povedať, o čom snívam v roku 2022, dúfam že príde viac výskumu a pokroku, pokiaľ ide o nájdenie lieku na rakovinu… viete, aj keď sa mi darí, stále mám rakovinu, mám štvrtú fázu a v kútiku duše stále myslím na ten začarovaný kruh.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando)

Verí v to, že jej zdravie zostane stabilné

Taktiež povedala, že veľmi dúfa aj v to, že jej zdravie zostane stabilné a nebude sa nič zhoršovať. “Dúfam, že moje zdravie bude stabilné a že budem pokračovať vo vzťahoch s manželom, mojou mamou a priateľmi. Dúfam, že sa to bude všetko zlepšovať,” povedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando)

Snaží sa ľudí usmerniť

Napriek chorobe sa jej podarilo nakrútiť filmu po boku Brucea Willisa. Sama hovorí, že sa cíti dobre a že je šťastná, že mohla pracovať napriek chorobe. Pred niekoľkými mesiacmi zverejnila na sociálnych sieťach silné fotografie o tom, ako skutočne vyzerá rakovina a ľudí upozorila aj na to, aby nezabúdali na prevenciu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando)

Shannen bola prvý raz rakovina diagnostikovaná v marci 2015. Vo februári 2020 oznámila, že bojuje s rakovinou prsníka vo štvrtom štádiu. Odvtedy poskytuje svojim fanúšikom pravidelné aktualizácie. Povedala tiež, že bojuje o to, aby zostala nažive. Podelila sa aj o to, že jej kvôli chemoterapii tiekla krv z nosa, cítila extrémnu únavu a tiež, že bolo pre ňu veľmi ťažké, keď musela prísť o vlasy.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: