Obľúbená herečka zo seriálu Beverly Hills zdieľala silné fotografie. Toto je skutočná tvár rakoviny v poslednom štádiu

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (theshando)

Shannen Doherty zverejnila svoje fotografie, ktoré ukazujú skutočnú tvár rakoviny prsníka vo štvrtom štádiu. Urobila tak, aby motivovala ľudí, nech sa nechajú vyšetriť.

Ako uvádza portál PageSix, bývalá hviezda seriálu Beverly Hills 90210 zdieľala úprimné fotografie na Instagrame, opísala svoju brutálnu cestu a čím si musela prejsť, aby sa dostala cez strach z toho, čo príde. “Toto je mesiac povedomia o rakovine prsníka a ja by som sa rada podelila o časť svojej osobnej cesty od prvej po druhú diagnózu. Je to pekné? Nie, ale je to pravda a takto vyzerá rakovina,” napísala 50-ročná Shannen.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando)

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando)

Ľuďom hovorí, aby nezabúdali na prevenciu

“Dúfam, že povzbudím ľudí, aby si spravili mamografiu, chodili na pravidelné kontroly, zbavili sa strachu a čelili všetkému, čo môže byť pred vami.” Shannen bola prvý raz rakovina diagnostikovaná v marci 2015. Vo februári 2020 oznámila, že bojuje s rakovinou prsníka vo štvrtok štádiu. Odvtedy poskytuje svojim fanúšikom pravidelné aktualizácie.

Povedala tiež, že bojuje o to, aby zostala nažive. Podelila sa tiež o to, že jej kvôli chemoterapii tiekla krv z nosa, cítila extrémnu únavu a tiež, že bolo pre ňu veľmi ťažké, keď musela prísť o vlasy.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: