TAJNÁ SVADBA: Obľúbená slovenská moderátorka sa tajne vydala a nikto o tom nevedel. Bola z nej takáto krásna nevesta

Lucia Horáková Ešte viac

V kruhu najbližšej rodiny, priateľov a kolegov z práce sa v sobotu 8. septembra tajne vydala sympatická moderátorka a rádiová spíkerka Barbora Rakovská. Po roku randenia si za svojho manželka zobrala komunálneho politika Ľuboša Krajčíra.

Barbora sa len minulý rok v apríli rozišla s producentom a muzikantom Tomim Popovičom, s ktorým sa v roku 2009 zasnúbili a z ich vzťahu sa narodila dcérka Amia (8). Zdá sa, že nová známosť bola natoľko vážna, že im stačil len rok na to, aby spečatili svoj vzťah oficiálne a Barbora sa tak od soboty môže pochváliť statusom vydatej pani.

Sympatická moderátorka zvolila pôsobivé biele svadobné šaty so závojom s hlbším výstrihom,  v ktorých vyzerala skutočne krásne a svoj veľký deň si mohla naplno užiť.

I keď Barbora na sociálne siete nepridala žiadnu fotku zo svadby, svadobní hostia urobili pravý opak a môžeme tak vidieť, ako to neveste nesmierne pristalo. Blahoželáme.

Pozri aj: Najdojímavejšie video aké ste kedy videli. 94-ročný vojnový hrdina, ktorý utiekol nacistom odprevadil vnučku k oltáru, potom zomrel

Lucy, europa2.sk

0
Komentovať (0)