Obľúbený slovenský moderátor a jeho manželka majú koronavírus. Takýto odkaz majú pre všetkých, ktorí naň neveria

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (matuskrncok)

Napriek tomu, že sa stále stretávame s väčším množstvom ľudí aj v našom blízkom okolí, ktorí bojujú s koronavírusom, nájde sa veľmi veľa aj takých, ktorí naň stále neveria.

Známe slovenské aj české osobnosti však nemajú problém upozorniť na to, keď ho majú a ochotne sa zveria aj s príznakmi, ktoré celé ochorenie sprevádza u nich. Hoci môžu byť príznaky koronavírusu u každého rozdielne, väčšinou sa s ním spája kašeľ, únava, dýchavičnosť či strata čuchu a chuti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MATÚŠ KRNČOK (@matuskrncok),

Pozitívny je aj moderátor s manželkou

Na svojom instagrame informoval o tom, že má pozitívny test na koronavírus aj Matúš Krnčok, obľúbený moderátor televízie Markíza a rádia Európa 2. “Ahojte. Kde začať? Asi ste si všimli, že sme posledný týždeň celá rodina doma izolovaní od celého sveta. Má to svoje opodstatnenie. Boli sme na Covid testoch a vyšli nám POZITÍVNE. Zistili sme to viac menej “náhodou”. Mal som totiž virózu, točila sa mi hlava a bol som slabý cca 3 dni. Od nedele do stredy.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MATÚŠ KRNČOK (@matuskrncok),

Aké mali príznaky?

“Ninu len jeden večer preháňalo. Dva dni dozadu stratila čuch a chuť. Tak sme si povedali, ešte pred stratou, že v rámci spoločenskej zodpovednosti pôjdeme na testy, aby sme sa uistili, že išlo len o virózu. Bohužial testy odhalili, že sme IN. Nemali sme žiadne respiračné príznaky, ani kašel ani nádchu, ani horúčky. Teraz sme viac menej Ok, slabý priebeh choroby. Našťastie!”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MATÚŠ KRNČOK (@matuskrncok),

Korona nie je hoax

“A prečo to sem píšem? Preto, aby ste vedeli, že Korona nie je HOAX, že treba veriť odbroníkom a počúvať ich nariadenia, že nutne nemusíte mať iba respiračné ochorenie, aby ste to dostali. Dávajte ai na seba pozor, lebo verím, že nie každý môže mať tak “hladký” priebeh ochorenia ako my. Držte sa, noste rúška a umývajte si 10x denne ruky.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený MATÚŠ KRNČOK (@matuskrncok),

Matúš tiež dodal, že všetci, s ktorými sa v poslednej dobe stretli, už boli na testoch alebo naň plánujú ísť a zatiaľ sa zdá, že nikoho nenakazili. V poriadku sú aj ich deti, ktoré sú bez príznakov a je možné, že koronavírus ani nemajú.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: