Obrátia sa proti vám, keď to budete najmenej čakať. 3 znamenia, ktorým ide len o vlastné dobro

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pexels

Kedykoľvek sa nachádzate v ťažkej životnej situácii, ste najšťastnejší človek na svete, keď sa môžete na niekoho obrátiť. Pokiaľ ide o to, aby ste sa cítili dobre a aby všetko fungovalo presne tak, ako fungovať má, asi je viac, než len jasné, že niekedy musíte urobiť čo najviac pre seba a aj pre druhých. Rátajte však s tým, že ostatní na to takýto názor nemusia mať.

Nie každý je tu preto, aby vám pomohol. Pravda je taká, že naozaj veľké množstvo ľudí sa vám len snaží ublížiť a ponechať vás osudu, pretože oni sami sú sebe oveľa dôležitejší, ako ste práve vy. Ale viete čo? Je to úplne v poriadku. Okrem toho, je predsa viac, než len jasné, že nakoniec ste to vy, kto sa bude musieť postarať sám o seba.

Nie je však príjemné zistiť, že sa vám niekto otočí chrbtom len preto, lebo mu na vás niečo nevyhovuje alebo sa chce proste zamerať len na seba. Ktoré znamenia zverokruhu k tomu majú sklony?

Foto: pexels

Baran

Asi vás už neprekvapuje, že práve Baran je znamenie, ktoré je kráľ sebcov. Z toho je teda už viac,než len jasné, že si jednoducho nemôže pomôcť a proste vás pri prvej príležitosti hodí cez palubu, pokiaľ mu to nebude vyhovovať. Napriek tomu sa dokáže postaviť aj za druhého, pokiaľ mu niekto nekríži jeho úmysly a jeho sny. Na druhej strane je asi jasné, že bude pozerať na seba a na svoje sny skôr, ako na tie pre cudzích ľudí. Takže by ste to nemali odsudzovať.

Foto: unsplash

Panna

Panna je jednoducho typická pre svoj pragmatizmus, racionalizmus a praktický pohľad na život. Práve preto je viac než jasné, že sa bude pri každej situácii sústrediť skôr na seba, než na cudzích ľudí a v podstate je to pochopiteľné. Na druhej strane je to niečo, na čo by ste mali dbať aj vy, pretože v konečnom dôsledku sa na nič nemôžete spoľahnúť tak veľmi, ako práve na seba. Nebojte sa odmietnuť druhých, podobne ako to robí Panna, no nebuďte bezohľadný. Jednoducho verte tomu, čo je pre vás to najlepšie a uvidíte sami.

Foto: pexels

Strelec

Strelec je obľúbeným znamením každého kolektívu, napriek tomu, že je veľmi sebecký a pozerá len na to, čo vyhovuje jemu a jeho potrebám. Kedykoľvek ide o to, aby niekoho podržal a pomohol, spraví to, ale funguje na princípe niečo za niečo. Teraz sa však musíte zamerať na to, aby ste sa nebáli, že vás bodne do chrbta alebo, že sa na vás vykašle pri vašej najťažšej chvíli. Bohužiaľ, to pravdepodobne urobí. Museli by ste mu byť veľmi blízky, aby sa na vás nevykašľal, ale ani vtedy si nemôžete byť na sto percent istý.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: