Obrovská tragédia. Koronavírusu podľahlo len 4-ročné dievčatko, ide o ojedinelý prípad

Kristína Hagarová Ešte viac

Ilustračné foto: unsplash

Koronavírus si nevyberá len starých a chorých. Niekedy si však zoberie niekoho, kto je pre vás ten najdôležitejší človek na svete a ktorý by ešte určite nemal odísť.

Ako uvádza portál Business Insider, v Texase koronavírusu podľahlo len štvorročné dievčatko. Malá Kali Cook zomrela len niekoľko hodín po tom, ako sa u nej začali prvýkrát prejavovať príznaky ochorenia. Povedala to jej mama, Karra Harwood. Pozitívny test mala v pondelok, pričom už v utorok si všimla, že jej stúpla teplota a dala jej lieky. Kali zomrela o siedmej ráno v spánku.

Dievčatko podľahlo koronavírusu

Hoci najprv chcela ostatné deti izolovať od nakazenej Kali, nakoniec boli choré všetky deti. Podľa nej bola Kali zábavná a drzá a najradšej sa hrávala so žabami a červíkmi, ako keby bola chlapec. Karra tiež uviedla, že predtým úmrtím jej dcéry bola jednoznačne proti očkovaniu, teraz sa však všetko zmenilo.

“Želám si, aby som nikdy nebola proti očkovaniu,” povedala. Kali patrí medzi najmladšie deti, ktoré podľahli koronavírusu. Jej mama teraz založila charitatívnu stránku, prostredníctvom ktorej chce uhradiť náklady na pohreb. “Naša rodina má koronavírus a sme bez práce, čiže sme v strese a ubližujeme si… Kalino srdce bolo pre tento krutý svet príliš čisté a Boh sa rozhodol, že ju potrebuje po svojom boku,” povedala.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: