Od tohto dátumu sa môžete prihlásiť na očkovaciu prémiu. Má to len jednoduchú podmienku

SITA Ešte viac

Foto: TASR/AP

Prihlasovanie na očkovaciu prémiu a sprostredkovateľský bonus má rezort financií spustiť od 1. augusta. Záujemcovia sa budú môcť registrovať na stránke www.byťzdravyjevyhra.sk. Informoval o tom tlačový odbor Ministerstva financií SR.

Očkovaciu prémiu bude môcť získať každý, kto sa už dal alebo sa ešte len dá zaočkovať. Zaočkovaná osoba sa musí od 1. augusta zaregistrovať na stránke www.byťzdravyjevyhra.sk a bude zaradená do žrebovania o finančné výhry. Do žrebovania o očkovaciu prémiu sa budú môcť zapojiť všetci zaočkovaní, bez ohľadu na to, kedy a aká vakcína im bola podaná.

Prihlásite sa do prémie

„Keď sa zaočkovaní prihlásia do prémie, automaticky v nej ostávajú počas všetkých kôl žrebovania. Čím skôr sa teda zaočkujú, tým budú mať väčšiu šancu na výhru,“ uviedol rezort. Všetci zaregistrovaní budú po overení údajov automaticky zaradení do žrebovania už po prvej dávke vakcíny. Ak sa dajú zaočkovať druhou dávkou, budú mať dvakrát vyššiu šancu na výhru.

Foto: TASR/AP

Sprostredkovateľský bonus je finančná odmena pre ľudí, ktorí motivovali iných vo svojom okolí, aby sa dali zaočkovať. Sprostredkovateľ môže získať odmenu tak, že zaočkovaná osoba sa od 1. augusta rovnako zaregistruje na www.bytzdravyjevyhra.sk, získa špecifický kód a ten následne odovzdá osobe, ktorá ju motivovala na očkovanie. Bonus si môže sprostredkovateľ uplatniť až vtedy, keď osoba, ktorú motivoval na očkovanie, absolvovala obe dávky vakcíny alebo jednu dávku vakcíny od spoločnosti Johnson & Johnson, najneskôr však do 31. októbra tohto roka.

Finančná odmena

Ľudia, ktorí absolvujú kompletné očkovanie ešte pred spustením systému, teda v termíne od 1. júla do 1. augusta tohto roka, budú musieť svojho sprostredkovateľa prihlásiť do sedem dní od spustenia registrácie, teda 7. augusta. Aj v tomto prípade platí, že záujemcovia o očkovanie nemusia čakať na spustenie registrácie, ale môžu sa očkovať už teraz.

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: