Odmietla ísť k oltáru na vozíku, rozhodla sa ísť po vlastných. Hendikepovaná nevesta zasiahla srdce všetkých ľudí

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: unsplash

Každá nevesta má sen o svojej vysnívanej svadbe. Mnohé dievčatá o tom premýšľajú, už keď sú veľmi malé a dokonca sa na svadby často aj hrajú. 

Množstvo žien si predstavuje, ako bude kráčať v nádherných šatách uličkou. To si predstavovala aj Rosie Babor, ktoré žije vo Filipínach. Ako uvádza portál Daily Mail, pôvodne mala v pláne prísť k oltáru na invalidnom vozíku. Nakoniec sa však rozhodla, že chce sama ku oltáru kráčať. V deň svadby zišla z vozíka a pomocou rúk a bokov išla k svojmu ženíchovi, Mariovi Pérezovi. Rosie už od narodenia nemá nohy, no to jej nezabránilo, aby si svoj deň užila tak, ako chcela.

Splnila si sen

V ľavej ruke držala svadobnú kyticu a na sebe mala svadobné šaty upravené na mieru, ktoré jej uľahčovali presúvanie po uličke. V jednom okamihu sa taktiež usmiala na človeka, ktorý ju nakrúcal. “Chcela som, aby bolo všetko dokonalé, takže som vedela, že musím prejsť uličkou. Deň bol tak ešte výnimočnejší,” povedala po obrade. Jej priatelia uviedli, že sú šťastní, že si môžu konečne založiť a vybudovať vlastnú rodinu.

Šťastní, že sú spolu

“Sme šťastní, že nakoniec svadbu mohli mať. Kvôli pandémii sa im zrušilo toľko plánov. Ich príbeh je inšpiratívny a ja som šťastná, že sa našli,” povedala jedna z priateliek. Na svadbu mohli pozvať len obmedzený počet hostí, ale napriek tomu sa jej zúčastnili rodina aj priatelia. Pár spolu chodil tri roky, kým sa zasnúbili.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: