Ohavný čin, ktorý nemá obdobu. Tínedžeri poliali postihnutú ženu vodou, hádzali do nej vajíčka a vysypali na ňu múku

Lucia Mužlová Ešte viac

To, že ľudia dokážu byť najkrutejšie stvorenia na svete, dosvedčuje aj tento odporný čin z Anglicka. Keď štyria tínedžeri uvideli v mestskom parku sedieť na lavičke postihnutú ženu, v hlave im skrsol nápad, ktorý môže vyprodukovať iba chorá myseľ. Namiesto toho, aby ženu nechali na pokoji, prípadne sa jej opýtali, či nepotrebuje pomoc, napadli ju poriadne odporným spôsobom.

Najprv ju poliali vodou, potom obhádzali vajíčkami a následne na ňu vysypali vrecko múky. Po tom, ako dokonali svoj ohavný čin, sa s takto poníženou ženou, fotografovali.

Incident sa podľa polície v Suffolku odohral v časti Bury St Edmunds, 27. júla o 17:30. 40-ročná žena, ktorá trpí zdravotným postihnutím, nebola našťastie fyzicky zranená, no utrpela psychickú ujmu.

Na fotografii môžete vidieť ženu, ktorá je poriadne vystrašená a neschopná pohybu. V jej okolí „víťazoslávne“ pózujú mladí chuligáni, pri svojom odpornom čine.

Polícia v súvislosti s prípadom uviedla, že zatkla dvoch 17-ročných a dvoch 15-ročných chlapcov. Prípad sa dostal do pozornosti médií vďaka mužovi Robinovi Armstrongovi, ktorý fotografiu vo svojom videu zdieľal na sociálnej sieti a vyzýval k potrestaniu výtržníkov.

Zatiaľ nie je jasné, kto fotografiu vyhotovil, aj keď polícia zatkla a následne na kauciu aj prepustila ďalších chlapcov. Inšpektor Anthony Bridgland, ktorý sa prípadom zaoberá, uviedol, že tento druh správania je neprijateľný a k celému incidentu pristupuje polícia s plnou vážnosťou. Sľubuje, že vinníci budú spravodlivo potrestaní.

Ľudia z tejto oblasti výtržníkov poznajú a nie je to údajne ich prvé vyčíňanie. Jeden starší obyvateľ uviedol, že parku sa radšej vyhýba, keďže tam často videl mladých chlapcov, ako pijú alkohol a užívajú drogy.

Je nepochopiteľné a smutné zároveň, ako dokážu byť niektorí mladí ľudia krutí k starším a navyše ešte k takým, ktorí sú postihnutí a odkázaní na pomoc druhých. Pevne veríme, že výtržníkov postihne exemplárny trest, ako výstraha aj pre ostatných, v ktorých hlavách by mohol skrsnúť podobne hnusný a odsúdeniahodný čin.

Pozri aj: Má to byť dovolenkový raj, realita je úplne inde. Sex, alkohol a výtržnosti sú bežnou súčasťou najslávnejšej pláže na Malorke

dailymail.co.uk

0
Komentovať (0)