Okrem Adele výrazne schudla aj táto herečka. Dodržiavala len jedno základné pravidlo

Foto: Instagram (adele/rebelwilson)

Zdá sa, že mnohé hviezdy, ktoré boli známe tým, že nepatria do klasických konfekčných veľkostí, urobili všetko preto, aby sa cítili zdravšie a lepšie. Okrem Adele je to aj známa herečka Rebel Wilson.

Tá nedávno vyhlásila, že rok 2020 je jej rokom zdravia. Ako uvádza portál People, Rebel práve pracuje na svojich cieľoch, kombinuje tréningy, časté vychádzky a zlepšenú stravu. 40-ročná herečka, známa napríklad z filmov Ladíme, začala už minulý rok, keď navštívila luxusné lekárske detox a wellness centrum Viva Mayr, kde získala úžasné výsledky, keď začala dodržiavať diétny plán.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson),

Špeciálna metóda

Metóda sa volá Mayr Cure, ktorú vytvoril doktor Franz Xaver Mayr, rakúsky lekár, takmer pred 100 rokmi. Franz veril, že ľudia dokážu otráviť svoj tráviaci systém tým, čo jedia. Všetko popritom súvisí s trávením. Mayrova filozofia je založená na tom, že vylepšuje stravu svojich klientov, aby napríklad znížili príjem lepku a tiež spôsob, akým jedlo prežúvame.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson),

Trénuje, koľko môže

Princíp je, že svoje zdravie môže človek zlepšiť práve trávením. Jedlo sa pritom sústreďuje na zásadité potraviny, ako sú napríklad zelenina, čerstvé ryby, jogurt z ovčieho mlieka. Raňajky by mali byť výdatné, aby boli klienti schopní trénovať a mali na to dostatok sily a energie. Taktiež je dané aj to, že na každé sústo by mali 30-krát prežúvať. Vďaka tomuto hlavnému pravidlu a sústredeniu sa na samotné jedenie dosahujú ľudia skvelé výsledky. Vedeli ste napríklad, že mozog si sýtosť uvedomí až po 20 minútach?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson),

Dôležitý je aj akt jedenia

Dôležitý je aj samotný akt jedenia, ktorý ovplyvňuje trávenie. Klienti nemôžu mať so sebou svoje mobily, keď konzumujú, odstup od jednotlivých jedál sú štyri hodiny a počas jedenia nemôžu piť vodu. “Je to prístup, ktorý eliminuje potravinovú intoleranciu, redukuje cukor, povzbudzuje pomalý spôsob jedenia, posilňuje imunitný systém a zmierňuje zápaly,” povedala osoba, ktorá je Rebel blízka. Teraz, keď je doma, metódu stále dodržiava a snaží sa intenzívnejšie cvičiť.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson),

“Cvičí s osobným trénerom až šesťkrát týždenne, chodí na prechádzky a snaží sa zvýšiť príjem bielkovín. Viem, že tiež pracovala na svojich emóciách pri stravovacích návykoch.” Rebel Wilson na svojom Instagrame vyhlásila, že jej cieľom je dostať sa do konca roka na váhu 75 kilogramov. “Tvrdo na tom pracujem.”

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: