Oslavoval David Beckham aj princ William. Takto vyzeral „Deň otcov“ v rodinách známych celebrít

otec

Foto: pixabay

V nedeľu sme si pripomínali Deň otcov. Pre mnohých z nás je to deň, kedy si pripomíname dôležitých mužov v našej rodine. Otcov, starých otcov, prastarých otcov a jednoducho každého muža, ktorý hrá v našom živote dôležitú úlohu a môže sa pýšiť titulom otca. 

Deň otcov si pripomínali ľudia na celom svete. Výnimkou nie sú ani celebrity. Mnohé z nich sa podelili so svojimi fotografiami z tohto výnimočného dňa. Často ich zdieľali samotné partnerky celebrít, aby ukázali, aké sú hrdé na otcov svojich detí. Ktorý celebritný otecko sa vám páči najviac? Najlepšie to určite vymyslela speváčka a herečka Jennifer Lopez. Z jej videa sa vám roztopí srdce.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Victoria Beckham (@victoriabeckham),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa P!NK (@pink),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Simpson (@jessicasimpson),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hilary Duff (@hilaryduff),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie (@kyliejenner),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa James Van Der Beek (@vanderjames),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa David Burtka (@dbelicious),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michelle Obama (@michelleobama) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jamie Oliver (@jamieoliver) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gordon Ramsay (@gordongram) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @sethmeyers on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katherine Schwarzenegger (@katherineschwarzenegger) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

0
Komentovať (0)