Otáčajú sa za každou sukňou! 5 znamení zverokruhu, ktoré majú veľké sklony k nevere

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: unsplash

Mnohí ľudia nevedia odolať pokušeniu. Nezáleží na tom či ide o sladké, alebo nezdravé jedlo, alebo o jednorázovú záležitosť s človekom, ktorý vás priťahuje. Na druhej strane, je iné, keď ste práve slobodný a iné, keď niekoho máte.

Bohužiaľ, žiadne astrologické znamenie nie je odolné voči podvádzaniu. Pokušenie číha naozaj všade a niektorí ľudia sú k tomu náchylnejší. Podľa portálu Mom sú k tomu náchylnejšie práve tieto znamenia.

Blíženci

Ak ste vo vzťahu s blížencami, možno už viete, že sú dosť dvojtvárni. A práve to z nich robí veľmi dobrých klamárov. Vedia teda udržať vzťah s viac ako jedným partnerom. Keďže ich živlom je vzduch, vedia byť nerozhodní a svojou povahovou vedia veľmi rýchlo jedného milenca unaviť, takže potom hľadajú útechu niekde inde. Samozrejme, neplatí to o každých. Blíženci si radi vytvárajú príbehy a ak sa cítia vo vzťahu neisto alebo majú pocit, že ich daný človek už neľúbi, vrhnú sa do ďalších románikov.

Foto: unsplash

Ryby

Podobne duálny charakter, aký majú blíženci, majú aj ryby. Tie sú raz hore a raz dole. Môžu byť buď úplné svätice, alebo hriešnice. Ryby svoje emócie nasledujú ako navigáciu a teda sa riadia tým, kto ich práve priťahuje. Často majú ľudia pocit, že sú trochu mimo reality. Keď sa nachádzajú vo vzťahu, v ktorom vášeň trochu opadla, veľmi ľahko spadnú do začínajúcej lásky, ktorá je ešte stále plná ohňostrojov.

Foto: unsplash

Škorpión

Škorpión má sklony k podvádzaniu, no zároveň pri tom vyzerá, ako keby vôbec netušil, o čom je reč. Lojalita mu nie je neznámym pojmom, no musí vedieť, ku komu je lojálny. Ak sa vo vzťahu necíti isto, nebude mať potrebu byť verný. Ak sa však do vás celou svojou dušou zamiluje, vyhráte to s ním. V opačnom prípade sa do takéhoto vzťahu ani nepúšťajte.

Foto: unsplash

Váhy

V momente, ako to vo vzťahu začne čo i len trochu škrípať, váha to pocíti ako varovný signál v hlave a rozhodne sa, že je čas začať sa obzerať po niekom inom. V praxi to znamená, že sa uchýli k podvádzaniu alebo k afére, ktorá vôbec nemusí zahŕňať sex. Myslia si, že to, že si s niekým povyrazia a že padne pusa či dve znamená, že zostanú nevinnými.

Foto: unsplash

Lev

Lev vie, čo znamená dráma, romantika a ego. Je to tak trochu kráľ či kráľovná drámy a milujú všetko, čo je úžasné a neobvyklé. Platí to aj pri sexe. Keď sa počas neho začnú nudiť, hľadajú šťastie niekde inde a skúšajú všetko, čo im to dá. Nemajú pri tom vôbec výčitky a obraňujú sa tým, že chcú proste zažiť všetko.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: