Otecko neváhal ani sekundu a skočil do bazéna. Stačilo by pár sekúnd a svojho ročného syna by nezachránil

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: screenshot youtube

Len včera sme vám priniesli článok o mamičke, ktorá pohotovou reakciou zachránila svojho syna pred pádom z poschodia, kde zábradlie nebolo presklenné. Hneď na to sa odohral veľmi podobný prípad, kedy otec svojmu ročnému synovi zachránil život.

Portál Unilad o hrdinskom ockovi informoval včera. Ako môžete vidieť na krátkom videu, jeho ročný syn išiel okolo bazéna a chcel si zobrať plávajúcu loptu, ktorá sa mu do bazéna zrejme zakotúľala. Stačilo pár ťarbavejších krôčkov a dieťa bolo vo vode. Našťastie jeho otec reagoval naozaj pohotovo. Neváhal, rozbehol sa, preskočil sieťovanú ohradu a skočil po svojho syna do bazéna.

Dieťaťu sa našťastie nič nestalo, bolo síce trochu otrasené, no nič, z čoho by sa nespamätalo do pár minút. Keďže majú dom zabezpečený bezpečnostnými kamerami, celý prípad bol natočený na video a okamžite sa tieto krátke zábery rozšírili medzi rodičov. Otecka hneď začali prezývať Superman. Ten však skôr všetkým rodičom odkazuje, že sa nejednalo o hrdinský čin, ale o niečo, čo by urobil každý rodič.

Práve v tomto období by ste nemali zabúdať na zvýšenú pozornosť pri svojich deťoch. K letu patrí aj voda a bazény, no dieťa, ktoré nevie plávať alebo sa to len nedávno naučilo by ste mali mať neustále na očiach.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: