Pamätáte si ešte na tieto rozkošné trojičky? Majú 18 a neuveríte, ako vyzerajú teraz

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Instagram (triceplets)

Viacnásobné tehotenstvá bývajú stále väčšou a väčšou raritou. Dvojičky sú možno celkom bežným javom, no akonáhle je detí viac, než tri, stávajú sa z nich osoby, ktoré pútajú pozornosť všade, kam prídu.

To je aj prípad Sam, Fay a Mel van Wely, o ktorých informuje portál TrendsWide. Takmer zriedka ich môžete vidieť oddelene a majú nepísané pravidlo, že ani jedna z nich nesmie meniť svoj vzhľad bez toho, aby sa predtým poradila s ostatnými. Napriek tomu, že majú rovnaký vkus, 18-ročné trojčatá z Holandska nosia rôzne kúsky, aby predišlo nejasnostiam. „Sme trojčatá a robíme všetko spoločne, pretože máme rovnaké záujmy. Nenosíme však rovnaké oblečenie, aby to nebolo mätúce,“ povedala Sam.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Triplets | Fitness | Food (@triceplets),

Čím sa odlišujú?

Odlišujú sa len tým, že Fay má malú jazvu pod okom. Len zriedka sú od seba, a to ani v práci, ani počas záľub. Počas prvého apríla sa rozhodli, že si dajú na seba to isté, spravili si aj rovnaké účes a make-up, aby si trochu uťahovali zo svojich priateľov a učiteľov. Najvtipnejšie však bolo, že dokonca zmiatli aj jedna druhú.

Priťahujú veľa pozornosti

„Priťahujeme dosť pozornosti aj bez toho, aby sme nosili rovnaké oblečenie. Ľudia sa na nás na uliciach vždy pozerajú a pýtajú sa či sme identické trojčatá,“ povedala Fay. Napriek tomu, že ich mama ich vychovávala k tomu, aby boli jednotlivé osobnosti a našli svoju identitu, ony samy sa rozhodli, že budú viesť identický životný štýl. Väčšinu času trávia v telocvični, kde majú rovnaké oblečenie v rôznych farbách.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Triplets | Fitness | Food (@triceplets),

Pôsobia na sociálnych sieťach

Taktiež sa snažia o pôsobenie na sociálnych sieťach, kde sa snažia ľudí viesť k zdravému životnému štýlu a športu. Sú ako jedna osoba už od detstva, kde ich bolo takmer nemožné oddeliť od seba. „Naša mama Indira je frustrovaná, pretože si myslí, že by sme mali robiť viac vecí nezávisle od seba, ale keď sme spolu, všetko je lepšie,“ povedala Day. „My sme ale už dlho v tejto bubline. Pracujeme v rovnakom obchode, hoci na rôznych oddeleniach. Zákazníci sa občas začnú rozprávať s jednou z nás a myslia si, že sa rozprávajú s tou istou ako predtým. Je to smiešne.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Triplets | Fitness | Food (@triceplets),

Obliekajú sa rozdielne

Ich identický vzhľad je mätúci, aj keď sa obliekajú rozdielne. Všetky tri sú vegetariánky a o všetkom medzi sebou diskutujú, hlavne pokiaľ ide o zmenu vzhľadu. Diskutujú dokonca aj o tom, čo budú jesť. „Nikdy by sme sa nenechali ostrihať alebo farbiť vlasy bez toho, aby to spravili aj ostatné dve. Boli časy, keď jedna z nás chcela mať krátke vlasy, no druhé nesúhlasili. Raz si Sam a Fay nechali ostrihať vlasy, ale ja som si ich chcela udržať dlhé. Vôbec sme nevyzerali rovnako, tak som sa nechala ostrihať aj ja.“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Triplets | Fitness | Food (@triceplets),

Robia všetko tak isto, dokonca súčasne jedia aj rovnaké jedlá a nie je to pre nich vôbec ťažké. Ak sa pýtate či sa o niečom aj hádajú, tak tvrdia, že veľmi zriedkavo a ak, tak len o jedle.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: