Panna uprednostňuje kariéru, Baran svoje šťastie. Toto je u vás na prvom mieste podľa znamenia zverokruhu

Kristína Hagarová Horoskopy

Foto: pxfuel

Znamenia zverokruhu sú jednoznačne niečo, čo je veľmi osobité a špecifické. Niekedy je veľmi ťažko povedať, aký niekto je len na základe znamenia. 

Každý z nás prirodzene niečo vo svojom živote uprednostňuje. Niekto kariéru, niekto rodinu, niekto seba. Myslíte si, že na to vplývajú aj znamenia zverokruhu? Portál ThoughtCatalog má v tom jasno a takéto sú výsledky.

Baran

Baran dáva na prvé miesto svoje sny a svoje túžby. Ste ochotný pre ne urobiť všetko, dokonca aj pokiaľ to znamená stratu priateľov či vzťahov.

Býk

Na prvé miesto je u vás vaša duchovnosť a na to, čo je správne. Pri rozhodovaní nikdy nemyslíš na svoje šťastie, ale na to, aby si nikomu neublížil.

Foto: unsplash

Blíženci

Blíženci majú na prvom mieste zábavu. Neradi sa berú príliš vážne, nemyslia na následky a chcú sa proste len baviť bez toho, aby im niekto niečo vyčítal.

Rak

Pre Raka je najdôležitejšia jeho rodina. Ochraňujú ju a robia všetko preto, aby bola spokojná. Všetko odložia nabok, pretože chcú, aby bola ich rodina spokojná.

Lev

Na prvom mieste je pre Leva obraz o sebe samom. Chce, aby všetci okolo neho videli to, že je šťastný. Hoci nemusí byť šťastný vo svojom vnútri.

Ilustračná foto: pixabay

Panna

Panna uprednostňuje svoju kariéru pred všetkým ostatným. Chce byť najlepšia v tom, čo robí a nechce, aby jej niečo v ceste za úspechom stálo.

Váhy

Dávate na prvé miesto svojho partnera. Do udržania vášho vzťahu venujete najviac času, energie aj úsilia. Niekedy však pri tom môžete stratiť samého seba.

Škorpión

Škorpión uprednostňuje pohyb. Chce, aby sa všetko okolo neho hýbalo, a to hlavne on.

Foto: pixabay

Strelec

Chcete sa rozmaznávať a robiť všetko, aby ste sa cítili dobre. Preto ste ochotný urobiť všetko preto, aby ste sa cítili dobre a boli v pohode.

Kozorožec

Kozorožec dáva na prvé miesto peniaze a zvykne byť veľmi opatrný v ich míňaní. Vždy sa uistí, že má dostatok peňazí pre seba a pre svoju potrebu.

Vodnár

Držíte sa hesla, všetko pre svojho šéfa. Túžite po uznaní, preto väčšinou postavíte na prvé miesto všetko, čo povie a čo od vás chce.

Žena v športovom oblečení
Foto: pixabay

Ryby

Na prvom mieste sú pre vás určite vaši priatelia. Vždy ste tu pre nich, chcete urobiť všetko preto, aby boli šťastní a spokojní, a to aj za cenu, že nebudete spokojní vy.

2
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: