Má plnšie tvary a manžela s dokonalým telom. Keď zverejnila túto fotografiu, zniesla sa na ňu vlna kritiky

Lucia Mužlová Ešte viac

Foto: instagram (jennakutcher)

Keď sa rozhodnete zverejniť fotografie na Instagrame, vždy by ste mali byť pripravení i na protichodné komentáre. Ľudia sa totižto akosi radi rozdeľujú do dvoch táborov. Dokáže ich rozdeliť dokonca aj bežná fotografia manželského páru, ktorý si užíva chvíle na pláži. Niektorí im budú priať, zatiaľ čo hejteri nebudú chápať, prečo muž s vypracovanou postavou má pri sebe ženu, ktorá nie je modelkou. Jenna Kutcher, žena, ktorej postava sa dostala pod mušku hejterov, však napísala status, ktorý má v sebe silné posolstvo.

Hejteri si vždy nájdu dôvod na kritiku. V prvom rade by sme si nemali brať ich slová vážne. Veď všetci vieme, že ak by bol človek spokojný sám so sebou, nemrhal by vzácnu energiu na kritizovanie (virtuálneho) okolia. Za hejtermi sa skrývajú väčšinou ľudia, ktorí sú nešťastní. Jenny Kutcher, manželky Drewa, „pána dokonalého,“ sa najprv dotkla kritika. Na svojom Instagrame si totiž to dovolila zverejniť fotografiu z romantickej dovolenky na Havaji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENNA KUTCHER (@jennakutcher) on

Raz dva sa však našiel kritik, ktorý jej položil netaktnú otázku. „Ako sa ti s tvojou postavou podarilo uloviť takého muža?“ Niekomu nešlo do hlavy, prečo si Drew radšej nevybral nejakú modelku. Jenny sa však nedala a napísala nádherný status, v ktorom podčiarkla to, na čom skutočne záleží.

Telo je len telo

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENNA KUTCHER (@jennakutcher) on

„Časť mňa je stále neistá, keď sa pozriem na môjho manžela, ktorý má tehličky na bruchu. Som pri tele, mám krivky a nie vždy sa cítim spokojná s telom. Práve vtedy ma prepadnú pochybnosti a začínam sa pýtať, či si ho naozaj zaslúžim. Nie som štíhla a on je pri tom dokonalý,“ tak sa začína status mladej fotografky, ktorá mala odvahu verejne priznať, čo všetko sa jej premieta hlavou.

„Môj muž však miluje každú moju krivku, každé kilo navyše, každú nedokonalosť. Už desať rokov mi pripomína, že som nádherná, aj keď ma chce môj vnútorný hlas presvedčiť o niečom inom. (Hovorí mi to aj vtedy, keď som sa niekoľko dní nesprchovala). Mám síce obrovské stehná, nevyzerám dokonale, ale každý deň ďakujem Bohu za muža, ktorý to na počudovanie, na rozdiel odo mňa, zvláda. Práve preto ho milujem ešte viac.“ 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENNA KUTCHER (@jennakutcher) on

Na záver dodáva to najdôležitejšie, čo by si mal uvedomiť každý, kto sa až prehnane ženie za dokonalosťou: „Som viac než telo. Tak isto ako aj on, ako ty. Klikni dvakrát na môj príspevok, ak si myslíš, že skutočná láska nevidí konfekčnú veľkosť.“

Tento príspevok sa páči viac ako 55-tisíc ľuďom. Pravdivo ukazuje, že to najdôležitejšie v našich životoch rozhodne nie je dokonalá postava.

indy100.com
0
Komentovať (0)