10 krásnych a inšpiratívnych žien, ktoré svet miluje pre ich odvahu, krásu, dôvtip a hlave pre ich sexy krivky

Lucia Mužlová Ešte viac

Aj keď plnoštíhle modelky sú populárne najmä v zahraničí, myslím si, že by nezaškodilo, aby sme sa trochu inšpirovali. My ženy nie sme takmer nikdy spokojné so svojou postavou, preto nezaškodí pozrieť sa na nepochybne úspešné ženy, ktoré bojujú proti stereotypom. Dôležité je, aby ste mali hlavne vždy ten správny postoj, čo tieto ženy nepochybne majú.

Chloe Marshall


Chloe v roku 2008 získala titul Miss Surrey a dostala sa do finále Miss England, čo sú jej najväčšie medzníky v plus size živote. Okamžite sa stala hviezdou médií a proťahovala pozornosť všade, kam sa pohla. Na oplátku jej to pomohlo odštartovať vcelku úspešnú kariéru modelky. Jej hlavné motto je: „Nemusíte byť vysoké ani štíhle na to, aby vás považovali za krásne“.

Stefania Ferrario


Stefania je v súčasnej dobe tvárou značky Dita Von Teese, kde predvádza spodné prádlo. Sama sa od výrazu „plus size“ dištancuje. Vedie rôzne kampane, kde vyjadruje svoj názor, že každá žena je krásna a nezáleží na tom, ako vyzerá a aké má krivky.

Felicity Hayward

View this post on Instagram

Stretchies are sexy ⚡️⚡️ #SelfLoveBringsBeauty

A post shared by Felicity (@felicityhayward) on


Felicity sa stala vzorom žien vďaka šťastnej náhode. V klube mládeže, kam chodila tancovať si ju všimol fotograf, ktorý ju hneď pozval na fotenie. To je dôkazom toho, že otvorenosť a odvaha môžu mať priaznivý vplyv na našu kariéru.

Jada Sezer


Jada pracuje pre rôzne značky a predvádza najmä plavky a šaty pre ženy, ktoré majú krivky. Je dôkazom toho, že je dôležité cítiť sa vo vlastnom tele dobre a sebaisto.

Kortnie Coles


Kortnie je tvárou známej americkej šou s top modelkami. Vďaka účasti je dnes známou tvárou mnohých značiek a pracuje pre agentúru Wilhelmina Models.

Liris Crosse


Liris je slávna modelka, herečka a často jej hovoria „plus size Naomi Campbell“. Keď začínala svoju kariéru, bola nútená radikálne meniť svoje telo. Pravidelne pózuje pre najznámejšie časopisy a objavila sa aj vo videoklipoch svetoznámych umelcov. Jej poslaním je inšpirovať ďalšie ženy a priviesť ich k tomu, aby sa nebáli ísť si za svojím snom.

Shareefa J


Shareefa sa cíti sexy v akomkoľvek oblečení. Myslí si, že je dosť nespravodlivé spájať krásu len so štíhlymi ženami. pričom plnšie ženy musia vo svete módy znášať obrovskú kritiku. Dievčatám, ktoré majú nejaké komplexy sa snaží ukázať, že nemusia dodržiavať určené konfekčné štandardy.

Katya Zharkova


Katya je najvyššia ruská modelka. Jej životné krédo znie takto: „Vaše šťastie nemá nič spoločné s tým, koľko vážite. Žite tu a teraz a nevzdávajte sa vecí, kým nebude príliš neskoro!“

Marquita Pring

View this post on Instagram

I’m 28 today 🎉🙌🏽♋️💖🎂💥🙏🏽. I must say… I’m excited to be growing older. I feel stronger, wiser, and more confident than I have ever felt before. There really is something to be said about your Saturn Return. I remember thinking when I was 23 that it really couldn’t get better than this…. guess what? IT GETS SO MUCH BETTER!! I feel so much more connected to who I am as a woman. My goals are becoming clearer and clearer. I stand strongly in my values and opinions. My tolerance for BS is getting shorter and so my world is getting better and better as I cut out that bulllllllshit. Physically I’m stronger than I’ve ever been in my entire life, even when I was playing basketball everyday as a teen. Mentally I’m wiser, more aware, and able to see things more clearly…. I encourage any woman who may think of getting older as a negative thing to really embrace it. First of all, it’s inevitable so you might as well accept it. But the best part for me has been realizing what I really want in life and not accepting anything that stands in my way. Biggest life lessons to date: •Do not rely on ANYONE, this is so important, it’s nice to think that people have your back and while many may be there for you, if you want to get something done, you better be prepared to do it yourself. •Live in a space of gratitude. Every. Single. Day be thankful for who you are and who you’re becoming. I promise the sooner you start realizing this, things start falling into place. •Remember that everything happens for a reason. Even the bad stuff. You will always learn from the chaos life throws you, and if you don’t learn from it you most definitely should be getting stronger from it. •Connect with your intuition. It never leads you astray. •Lastly, always surround yourself with people who genuinely love you and want the best for you. I really value the people and relationships that build me up and push me to be my best self. Cut out anyone you feel even slightly suspicious of. They’re not worth your energy. 😘 Birthday suit by @savagexfenty

A post shared by marquitapring (@marquitapring) on


Marquita začala svoju kariéru tým, že sa stala plus size tvárou niektorých módnych katalógov. V roku 2011 sa dokonca objavila na titulke časopisu Vogue. Je spokojná a šťastná so svojím telom, no zdôrazňuje, že dôležité je najmä fyzické zdravie a vyrovnanosť.

Anastasia Vinogradova


Anastasia je ruská modelka, ktorá má prekrásne ženské krivky, rozprávkovú tvár a nádherné oči. Je vynikajúcim príkladom ženskej krásy a elegancie.

Pozri aj: Muž požiadal dojčiacu matku, aby sa zakryla. Jej neuveriteľne vtipná a výstižná reakcia baví internet

(Lucia M.), brightside.me

0
Komentovať (0)