Po čom ženy skutočne túžia? Nová štúdia hovorí o 4 veciach, ktoré chceme, no neodvážime sa ich vysloviť nahlas

Zuzana Fulopova Ja žena

Pred časom sme vám priniesli článok o najzaujímavejších zisteniach sexuality žien, kde ste sa mohli dočítať o tých najzaujímavejších faktoch. V najnovšom prieskume sa výskumníci zaoberali otázkou, po čom ženy túžia a výsledok vás prekvapí!

pixabay.com

Určite má každá jedna z nás tajné sexuálne želanie, v ktoré dúfa, že sa raz splní. O týchto sexuálnych fantáziách sa ale častokrát hanbíme rozprávať, preto ani nevieme, či sa naše predstavy zhodujú s predstavami iných žien. Aj preto sa odborníci rozhodli spraviť prieskum toho, po čom ženy túžia. Aké sú teda naše najtajnejšie sny a predstavy?

pixabay.com

Výskum sa robil na vzorke 2700 žien, kde sa ich pýtali na ich tajné túžby, samozrejme všetko anonymne. Táto téma je aj v dnešnej dobe stále tabuizovaná, preto cieľom bolo prelomiť ľady a povzbudiť čitateľov k tomu, aby sa nebáli hovoriť na túto tému. Výskum priniesol štyri najčastejšie sexuálne želania, medzi ktorými sú aj fantázie, ktoré nesúvisia s mužmi.

Vulgarizmy

Až 81 % respondentiek sa vyjadrilo, že by chceli, aby ich partner počas sexu používal hrubé slová. Podľa sexuologičky sa mozog sexuálne stimuluje práve neslušnými slovami, čo vedie k vzrušeniu u oboch partnerov. Nejde pri tom iba o škaredé slová, ale aj o tón hlasu a direktívnosť. Často sú to aj požiadavky, čo má druhá strana spraviť, hlasitosť a jednoznačnosť reči.

pixabay.com

Návšteva striptíz baru

Hoci to znie akokoľvek divne, až 70 % opýtaných žien prezradilo, že by chceli so svojím partnerom navštíviť striptíz bar. Pri tomto želaní nemusí ísť o túžbu vidieť ženy, ktoré tancujú v spodnom prádle okolo tyči, ale o erotické miesto, ktoré sľubuje vzrušujúcu noc.

pixabay.com

Orgazmus s diaľkovým ovládaním

pixabay

Podľa prieskumu 63 % žien by rado vyskúšalo diaľkovo ovládanú sexuálnu hru, pričom
44 % žien sa vyjadrilo, že pri tejto hre by chceli, aby ich k orgazmu priviedol ich partner.

Zaviazané oči

pixabay

58 % žien sa vyjadrilo, že by chceli zažiť sex so zaviazanými očami. Možno sa inšpirovali filmom 50 odtieňov sivej, ale faktom ostáva, že táto technika má svoje opodstatnenie. Pri sexe so zaviazanými očami sú všetky dotyky a pocity nečakané, čo vedie k väčšiemu vzrušeniu. Pocit, že ste  niekým ovládaná dá priebeh vašej predstavivosti a fantázie.

Musíme poznamenať, že výsledky tohto prieskumu sú naozaj zaujímavé. Myslíte si, že je to ako v rovnomennom filme a muži skutočne vedia, po čom ženy túžia? Dajte nám vedieť v komentároch.

Pozri aj: Toto sa jednoducho nehovorí! 10+ viet, ktoré by „nerozdýchal“ ani ten najlepší muž

                                                                                                                                  Zuzu, femina.hu

1
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: