Po sviatkoch v zahraničí sa opäť objavila na verejnosti. Meghan Markle stavila na tento kabát žiarila ako nikdy predtým

Kristína Hagarová Ešte viac

Foto: Northern Ireland Office [CC BY]/ Instagram (meghanofsussex)

Po dvoch mesiacoch sú konečne späť a naplno sa vracajú ku svojim kráľovským povinnostiam. Zdá sa, že Harry a Meghan sú plní síl na to, čo ich počas tohto roka čaká.

Ako informoval portál People, po takmer dvoch mesiacoch bez toho, aby sa akokoľvek angažovali vo svojich kráľovských povinnostiach, princ Harry spolu so svojou manželkou Meghan Markle vystúpili na verejnosti prvý raz v roku 2020. Všetkých samozrejme zaujal v prvom rade outfit Meghan Markle, ktorý bol neuveriteľne jednoduchý a monochromatický. Vzhľadom na to, že vojvodkyňu už niekoľkokrát videli v ťavých kabátoch, portál prehlásil, že je ich kráľovná. Dokáže ich totižto skombinovať skutočne so všetkým.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa What Meghan Wore (@whatmeghanwore),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HELLO! Magazine (@hellomag),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Meghan’s Mirror Shop (@meghansmirrorblog),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sussex Style Watch (@sussexstylewatch),

Či už je to sukňa a šaty v elegantnom prevedení, alebo nohavice a tenisky v ležérnej variácii, je to skutočne niečo, čo dokážete skombinovať akokoľvek. Výhodné je, že je to niečo, čo nikdy nevyjde z módy a kúsok, ktorý by mala mať v šatníku každá žena. Kvalitný kabát je zárukou štýlu a doplnok všetkých chladných dní.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Starface (@starfaceagence),


Harry a Meghan strávili sviatky mimo Buckinghamského paláca a spolu s ich synom Archiem vyrazili do USA, kde strávili Vianoce s Meghaninou mamou. Neskôr sa presunuli do Kanady, kde si podľa portálu Elle vychutnali naozaj skvelú dovolenku. „Ďakujem vám veľmi pekne… Je neuveriteľné, s akou ochotou a milotou sme tu boli prijatí a práve preto sme radi, že sme si vybrali Kanadu. Veríme, že sa čoskoro uvidíme, moja žena práve končí s francúzštinou,“ povedal princ Harryn davu a zavtipkoval, na čo zo skupinky ozval smiech.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kate&meghan (@royalduchesskateandmeghan),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa sussex family fan page (@meghan_harry_royalfamily),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa joydreamslink (@joydreamslink),

„Chcela som vám len povedať, šťastný nový rok a ďakujem vám. Tak, ako povedal môj manžel, zažili sme tu naozaj neuveriteľné chvíle a náš syn tiež,“ dodala Meghan. Spomenula taktiež, že je veľmi šťastná, že si mohla užiť miestnu prírodu. Zároveň si však čas užil aj malý Archie, ktorému sa v Kanade veľmi páčilo.

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: