Po tomto ho budete milovať ešte viac. Winona Ryder prezradila, prečo je Keanu Reeves skutočný gentleman

Foto: MovieStillsDB

Asi nie je žiadnou novinkou, že hollywoodska hviezda Keanu Reeves je proste miláčikom ľudí na celom svete. Je to hlavne kvôli jeho neuveriteľnej skromnosti a pokore, ale aj príbehom, ktoré o ňom rozprávajú fanúšikovia.

Najnovšie portál Scarymommy uviedol ďalší dôvod, pre ktorý ho budete milovať ešte viac ako doteraz. Existuje veľa dôvod, prečo by ste ho mali milovať. Je to jeden z najmenej problematických osobností Hollywoodu. Chodí so ženou, ktorá sa ku nemu vekovo hodí, venuje peniaze na podporu charitatívnych organizácií pre deti a mnohí ľudia ho nazývajú Osobnosťou roka 2019, no nezaostáva ani tento rok.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 🎞💛 (@decades.of.movies),

Keanu má srdce na pravom mieste

Teraz sa však na tento zoznam pridala ďalšia vec. Herečka Winona Ryder nedávno urobila rozhovor pre Sunday Times, kde hovorila o tom, aké bolo hrať spolu s ním vo filme Dracula, z roku 1992. Bol to jeden z prvých filmov, ktorý spolu herci robili. V jednej scéne mala Winona vyzerať šokovane a vystrašene. Aby ju prinútili viac plakať, režisér Francis Ford Coppola spustil krik a nadávky a vyzval ďalších mužov, aby robili to isté.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HARPER PAIGE (@harperpaigesalon),

Priatelia už dlhé roky

“Keanu by to neurobil,” povedala a je jasné, prečo to tak bolo. Jednoducho to vôbec nie je jeho štýl. Dodala, že sa k tomu nechceli pridať ani ďalší herci, ako sú napríklad Anthony Hopkins a Richard E. Grant. Dodala, že s režisérom si to neskôr vysvetlila a teraz sú v pohode. To bol však začiatok celoživotného priateľstva medzi ňou a Keanom. Neskôr pracovali na ďalších troch filmoch, Scanner Darkly, The Private Lives of Pippa Lee a Destination Wedding. Vo voľnom čase sa však stretávajú tiež.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monica Sajec (@sobegirl12),

“Milujem ho. Sme skvelí priatelia. Tak veľmi mi chýba a je to ťažké, pretože nie je ďaleko,” povedala a ukázala z okna svojho domu, takže mnohí začali špekulovať či nie sú náhodou aj susedia. “To je tá najťažšia vec, čo neviem prežiť kvôli tomuto vírusu.” 

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: