Počas 10 dní som si obliekala do práce aj von len veci z manželovej skrine. Takto to dopadlo!

Monizz Móda

Veľa dievčat a žien nosí rado partnerovo či manželovo oblečenie. Dôvod je jednoduchý – pocit pohodlia, stability a hlavne komfortu! Nosiť pánske veci však nemusíme len doma, ale pokojne si ich môžete na seba navliecť aj do práce. Príkladom je táto slečna, ktorá poslúžila ako model.

adme.ru

Experiment v pánskom šatníku ukázal neuveriteľné. Množstvo vecí, ktoré si modelka vedela obliecť a vyzerala v nich sviežo, roztopašne chlapčensky a zároveň sexi, bolo neočakávaným prekvapením.

1.deň

Počas prvého dňa si z priateľovho šatníka vybrala vojenské nohavice. Dokombinovala ich s jednoduchým čiernym tričkom, ruksačikom namiesto kabelky a zavŕšila to topánkami na podpätku. Výsledok bol fascinujúci!

adme.ru

2.deň

Povedali by ste, že nadrozmerná mikina dokáže vyzerať takto sviežo v kombinácii s minisukňou a bagančami? Pánsku mikinu vlastní skutočne takmer každý mladý muž a experimentov sa v tomto prípade rozhodne netreba obávať.

adme.ru

3.deň

Formálne oblečenie do práce môže vyzerať aj takto. Lodičky, úzka puzdrová sukňa a pánska džínsová košeľa. Keby nebola zapravená, je veľká ako pyžamo! A výsledok pritom stačilo oživiť eleganciou v podobe bielych ženských topánok.

adme.ru

4.deň

Army košeľa v tomto prípade poslúžila ako vršok. Modelka ju použila namiesto saka, alebo svetríka. Elegantným úzkym nohaviciam a vychádzkovým topánkam na podpätku dodala punc rebélie a ľahkosti zároveň.

adme.ru

5.deň

Tentoraz je pánskym kúskom kabát. Strihovo je veľmi podobný dámskym kúskom, ibaže má podstatne širšie ramená. Dáma v ňom môže vyzerať elegantne a športovo zároveň.  Stačí zvoliť správnu kabelku, ktorá výsledok celkom oživí.

adme.ru

6.deň

V šiesty deň prišlo na rad konečne pánske tričko. Keďže prúžky sú veľmi módne tak v dámskom, ako aj v pánskom šatníku, k jednoduchým džínsom a výrazným lodičkám sa hodilo celkom ako uliate. Výhodou takéhoto outfitu je, že aj keď sa najete, nemusíte sťahovať brucho. Aké pohodlné!

adme.ru

7.deň

Pánsky sveter na útlej dievčine vyzerá skutočne nadrozmerne, ale čo na tom, keď oversize veci sú momentálne stále v móde? Ak chcete vyzerať tak trochu ako chlapec, stačia tenisky, partnerov sveter a chlapčenská čiapka. Perfektné.

adme.ru

8.deň

V chlapčenskej nálade ostaneme aj na ôsmy deň, kedy si modelka zvolila opäť vršok, tentoraz v podobe pánskej mikiny. K obyčajným džínskom pristane tento kúsok presne tak, ako modrobiele pásikavé tričko o pár riadkov vyššie.

adme.ru

9.deň

V predposledný deň experimentu modelka zvolilia pánske sako, ktoré doplnila opäť elegantnými kúskami – kabelkou a vysokými lodičkami. Ležérne tričko s potlačou ladilo s padavým sakom a výsledok bol, aspoň podľa nás, dokonalý.

adme.ru

10.deň

Na záver trochu nedbalej elegancie. Za takouto kolegyňou by sa obrátil azda každý muž. Úzka ženská kožená sukňa v kombinácii s pánskou košeľou a lodičkami sú dokonalým vzorom nedbalého sexi outfitu. Ak chcete byť žensky zvodná a nedobitná zároveň, vyskúšajte si túto kombináciu doma aj vy.

adme.ru

Pozri aj: Počas celého týždňa som nechala manžela, aby mi vyberal, čo si mám obliecť. Takto to dopadlo!

zdroj: babskeveci.sk (M), adme.ru

0
Komentovať (0)

Dnes by ste nemali premeškať: