Počas pohrebu žena čosi šepkala do ucha zosnulému manželovi. Dojímavý príbeh, kedy vám 1 vreckovka stačiť nebude


Radostné i smutné chvíle sú súčasťou životnej cesty každého z nás. Počas života však prídu aj momenty, keď sa šťastie a zármutok prelínajú, a práve o tom je nasledujúci príbeh americkej dvojice – Bryana a Courtney Hill pochádzajúcich z Illinois. Ženin dôvod na úsmev, ktorý bol zatienený trpkou udalosťou, vás chytí za srdce a donúti vás sa zamyslieť nad prchavosťou, ale i rozmanitosťou života.

pribeh 1
facebook.com

Bryan a Courtney tvorili zamilovaný pár už dlhšie obdobie a každú spoločnú chvíľu si užívali na maximum. Momenty, ktoré trávili spolu, boli pre oboch vzácne, keďže Bryan slúžil v armáde ako vojak. Cesty do nebezpečného Kuvajtu, Afganistanu alebo Iraku pre neho neboli ničím výnimočným a kvôli povolaniu sa musel zúčastňovať mnohých riskantných situácií. Domov k rodine sa však vrátil stále živý a zdravý a jeho manželka bola vďačná za každý jeden deň, kedy sa Bryanovi nič nestalo.

pribeh 4
facebook.com

Po tom, čo Bryan odišiel z vojska, zdalo sa, že má tento pár žiarivú budúcnosť ešte len pred sebou. Osud nám ale nadelí aj nepríjemné udalosti a jedného dňa sa aj napriek očakávaniu Bryan doma neukázal. Vo februári 2016 podľahol na následky zranení po tragickej autonehode a rodina tak z minúty na minútu prišla o manžela i otca.

Courtney sa spolu so svojou dcérou Reagan museli pripraviť na pohreb a prijať fakt, že otec rodiny sa už nikdy nevráti. V deň pohrebu však Courtney zistila vec, ktorá ňou otriasla, bola tehotná! Počas poslednej rozlúčky tak mladá vdova pristúpila k otvorenej rakve a zosnulému manželovi chvejúcim sa hlasom pošepla do ucha: „Miláčik, budeme mať dieťa“.

pribeh 3
facebook.com

O nejaký čas neskôr, keď sa mladá mamička pokúšala kvôli deťom znova žiť, začali ju trápiť silné bolesti brucha. Z vážnej obavy, že by mohlo ísť o potrat, ihneď navštívila lekára, ktorý ju oboznámil s informáciou, ktorú nečakala.

pribeh 2
facebook.com

Courtney nečakalo jedno, dokonca ani dve deti. Na svet mali onedlho prísť trojičky! Počiatočný šok vystriedala radosť z troch životov, ktoré nosila pod srdcom. Dvaja chlapci a dievčatko mali onedlho prísť na svet.

Keď sa už zdalo, že život Courtney nachystal poriadnu dávku pozitívnych udalostí v podobe bábätiek, ktoré radostne očakávala, osud jej udelil ďalšiu ranu. O 25 týždňov neskôr musel lekár Courtney oznámiť smutnú správu, že jedno z detí v maternici bohužiaľ neprežilo. Životom skúšaná žena si musela prejsť ďalšou drámou a rozlúčiť sa mŕtvym bábätkom, ktorému dala meno Brady.

pribeh 5
facebook.com

Miles a Harper sa narodili úplne zdraví a táto matka, ktorej silnú osobnosť mnohí obdivujú sa s osudom statočne popasovala. Rozhodla sa sústrediť na svoje najväčšie šťastie, ktoré pre ňu predstavovali jej tri ratolesti. Kvôli nim má každý deň dôvod na úsmev, aj keď spomienka na manžela a dieťatko bolí aj po čase.

pribeh 6
facebook.com

Courtney dodáva, že jej deti a myšlienka na muža, ktorý bol skutočným bojovníkom jej každý deň dodávajú odvahu a silu čeliť všetkému, čo jej život prichystá. Svoje deti miluje celým svojim srdcom a chce im dožičiť šťastný a plnohodnotný život. Oni sú pre ňu svetlom budúcnosti, vďaka ktorému to nikdy nevzdá.

Zdroj: babskeveci.sk (Jana L),  opowiastka.com

 


Komentáre

komentárov